Menu
WomanOnly
Šperky a módní doplňky

Skvost, který potěší každého: Proč jsou šperky ideálním dárkem?

Blíží se narozeniny či svátek někoho z vašich blízkých a vy nevíte, čím daného člověka obdarovat? Věnujte mu šperk. Ten totiž vždy potěší. Proč jsou prsteny, náušnice, řetízky či přívěsky sázkou na jistotu? Sestavili jsme pro vás seznam, po jehož přečtení se pravděpodobně pustíte do nákupu.

Šperky se hodí ke každé příležitosti

Napadá vás univerzálnější a vhodnější dárek, než je šperk? Když se řekne šperk jako dárek, musíte svou představu dále rozvíjet a zamyslet se nad tím, jaký konkrétní je pro danou příležitost nejlepší. Někdy je vhodné sáhnout po prstýnku, jindy je lepší darovat náušnice či řetízek.

Proč ale vůbec věnovat právě šperk? Sepsali jsme pro vás hned několik důvodů.

Šperky jsou věčné

K narozeninám můžete oslavenkyni věnovat náušnice zobrazující její znamení zvěrokruhu, k svátku je vhodné darovat přívěsek se jménem či písmenem. Oba tyto dárky zůstanou oslavenci napořád a bude je mít spojené s vámi. Přestože k oblíbenému typu se řadí i zážitky, z těch vám v paměti zůstanou vzpomínky, které budou blednout. Zato šperky jsou věčné a pořád stejně krásné.

Šperky jsou jedinečné

Další výhodou šperků je jejich jedinečnost. Chcete-li někoho blízkého potěšit vskutku originálním dárkem, věnujte mu šperk s věnováním v podobě gravírování. Kromě gravírování je ale v nabídce i široká paleta nejrůznějších motivů. Velké oblibě se těší symboly kotvy, nekonečna, srdce a Malého prince. Pro který z nich se rozhodnete? Kotva potěší každého námořníka i milovníka moře, symbol nekonečna je ideální pro spirituálně založené jedince, srdce určitě udělá radost vašemu partnerovi a vášniví čtenáři si zamilují motiv svého oblíbeného knižního hrdiny.

Šperky jako připomínka výjimečného okamžiku

Ať už darujete šperk k příležitosti úspěšného ukončení studia, ke svatbě, k svátku, k povýšení či třeba k narozeninám, bude se jednat o báječnou připomínku tohoto okamžiku. Daný náramek, náušnice, prsten či třeba přívěsek tak nebude pouze ozdobou, ale ponese v sobě hlubší význam.

Šperky

Zdroj: Shutterstock

Nepodceňte dárkové balení

Aby dárek skutečně potěšil, věnujte čas i volbě vhodné krabičky a doplňte k ní samozřejmě i vhodnou mašli a kartičku. Není snad nic horšího než to, když vyberete nádherný náhrdelník, pár náušnic či prsten, ale nedoplníte je o elegantní krabičku. Šperk tak totiž ztratí na své kráse a předání daru tím zbytečně shodíte. Samozřejmě je důležité, co je uvnitř, ale myslete na to, že musíte obdarovaného navnadit již samotným obalem.

Pro který typ šperku se rozhodnete a k jaké příležitosti ho darujete? Nezapomínejte na to, že právě tyto dvě věci spolu úzce souvisí. Kromě vhodně zvoleného luxusního dárku se zaměřte i na jeho správné zabalení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Skvost, který potěší každého: Proč jsou šperky ideálním dárkem?