Menu
WomanOnly
Soutěže

Sladký advent klepe na dveře. Vyhrajte adventní kalendář od Hariba

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 11. 2017

Čekání na Vánoce je zvlášť pro ty nejmenší nekonečné. Zpříjemněte jim čas adventu a přichystejte malé překvapení na každý prosincový den! Soutěžte s námi o adventní kalendáře HARIBO a v klidu si vychutnejte vánoční atmosféru i dětskou radost.

Ač dospělým přijde, že předvánoční čas běží rychlým tempem, ti, kteří netrpělivě vyhlíží Ježíška každý den mají pocit opačný. Zpříjemněte jim každý den čekání na velký svátek malým sladkým překvapením od společnosti HARIBO. Adventní kalendář se skvěle hodí i jako dárek pro všechny ty, kteří byli hodní a zaslouží si odměnu od Mikuláše.

Ve dvaceti čtyřech okýnkách se můžete těšit na Minis balení oblíbených medvídků Goldbären a Phantasia, ovocné karamely MAOMAM a nechybí ani populární ovocný šnek. Navíc si pochutnáte také na limitované vánoční a zimní edici Christmas, Winterland a perníčky.

Soutěžte s námi a potěšte malé i velké milovníky sladkých želatinových bonbonů. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a kalendář může být váš! Nápovědu naleznete na haribo.com.

Soutěžní otázka: Kolikrát by řetěz ze všech zlatých medvídků vyrobených za jeden rok ve společnosti HARIBO obmotal zeměkouli?

  1. Dvakrát
  2. Třikrát
  3. Čtyřikrát

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 27. listopadu do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište HARIBO. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sladký advent klepe na dveře. Vyhrajte adventní kalendář od Hariba