Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěž o balíček Aspecton, který pomůže při podzimní viróze

Podzim už se hlásí o slovo a s ním i časté změny počasí. Ráno je chladno, odpoledne teploty skáčou až ke dvacítce a večer se zase rychle ochladí. Právě v těchto měsících, kdy se dny zkracují a trápí nás nedostatek „slunečního“ vitaminu D, je náš imunitní systém oslaben a snadněji podléhá útoku virů. Balíček Aspecton uleví celé vaší rodině, pomůže se suchým kašlem, podrážděnou sliznicí i ucpaným nosem.  

Za nachlazením stojí celá řada virů, které se nejčastěji usídlí v nosní sliznici, v krku a na průduškách. Záněty horních i dolních cest dýchacích jsou pak často doprovázené i zvýšenou teplotou a tak nám dokáží pořádně znepříjemnit každodenní fungování. V takové situaci je pak nejlepší ulehnout na pár dnů do postele s horkým čajem se zázvorem, protože pokud se rozhodnete virózy přecházet, často se pak vrátí a to v mnohem větší síle.

Jak předejít viróze?

Preventivně se můžeme nachlazení bránit otužováním, vyváženou stravou, pohybem na čerstvém vzduchu, přísunem vitamínů a minerálů a hlavně dostatkem spánku, ten je pro naše tělo nesmírně důležitý.

Aspecton

Co pomáhá při léčbě?

Pokud vás už nějaká ta viróza skolila, nezapomínejte hlavně na dostatek tekutin, zejména horké nápoje, které dýchacím cestám napomohou od zahlenění.

Osvědčenými pomocníky při nachlazení jsou zdravotnické prostředky Aspecton. Proti rýmě a ucpanému nosu pomůže nosní sprej Aspecton. Sirup Aspecton Junior s příjemnou medovou chutí utlumí dráždění kašlem, aniž by přitom potlačoval vykašlávání hlenu. Cucavé tablety Aspecton s příchutí černého rybízu a vitaminem C pak vytvoří ochrannou vrstvu v hrdle a uleví podrážděné sliznici. Hlavní aktivní látky v přípravcích Aspecton navíc pocházejí z přírody.

Kterou složku NEOBSAHUJE nosní sprej Aspecton?

a) Dexpantenol

b) Směs éterických olejů

c) Monohydrát síranu manganatého

Správnou odpověď hledejte na www.pripravky-apotex.cz

Aspecton

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 5. listopadu do 17:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Aspecton. Vyhrává 15.,25., 35., 75. a 100. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž o balíček Aspecton, který pomůže při podzimní viróze