Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěž o balíček Granko: Vyhrajte kakaové potěšení!

Příchod nového školního roku obvykle klade na celou rodinu vyšší nároky. Je proto důležité, abyste spolu s dětmi vstupovali do každého dne s dostatečnou chutí a energií. Soutěžte o balíček Granko, díky němuž bude pravidelné ranní vstávání o něco příjemnější.

Ať už se chystáte ve všední den do práce či do školy, nebo se připravujete na víkendové aktivity, Granko vám dodá energii pro vše, co vás čeká. Šest z vás se díky naší soutěži může těšit na balíček s produkty Granko pro celou rodinu.

Ve výherním balíčku najdete tradiční rozpustné kakao Granko, které je obohaceno o pečlivě vybrané minerály a vitamíny. Stačí jej zalít teplým nebo studený mlékem, zamíchat a výborný kakaový nápoj je na světě. Se sirupem Granko můžete k rodinné snídani připravit teplé i studené kakao, stejně jako ozdobit například lívance nebo ovesnou kaši.  Specialitou je pak Granko Exclusive – kakaová směs, která se díky své plné chuti dokonale hodí nejen k přípravě oblíbeného mléčného nápoje, ale rovněž na pečení kakaových dezertů, podobně jako Kakao na vaření. Granko Exclusive obsahuje o 50 % více kakaa než tradiční Granko, je tedy více aromatické, méně sladké a má plnější chuť. Součástí vítězného balíčku je i nové balení Granka Exclusive v designové plechovce a Retro edice.

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček GRANKO pro celou rodinu.

Ve kterém roce se začalo vyrábět rozpustné kakao Granko

a) 1979

b) 1989

c) 1999

Správnou odpověď hledejte na www.nestle.cz.

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 10. září do 15:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Granko. Vyhrává 15.,25., 35., 55., 75. a 100. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž o balíček Granko: Vyhrajte kakaové potěšení!