Menu
WomanOnly
Soutěže

SOUTĚŽ o Colafit s vitaminem C pro vaše klouby

Komerční sdělení

Komerční sdělení

19. 10. 2018

Udržovat pohybový aparát v dobré kondici nemusí být oříšek. Významnou roli hraje kolagen, který tvoří základ pojivových tkání. S jeho doplněním pomůže doplněk stravy Colafit s vitaminem C z čistého a šetrně zpracovaného kolagenu.

Kolagen představuje téměř třicet procent všech tělních bílkovin, s přibývajícími roky ale jeho produkce v těle klesá. Jedná se o nerozpustnou bílkovinu tvořící základní stavební hmotu kostí, chrupavek a vaziv. Je proto nezbytný pro zdravý a silný pohybový aparát – a platí to dvojnásob, jestliže klouby a kosti pravidelně vystavujeme větší zátěži. Přispívá rovněž k posílení závěsného aparátu zubů, regeneraci podrážděných dásní, zpevnění vlasů a nehtů a může také zpomalit tvorbu vrásek. Určitou zásobu kolagenu má sice v těle každý z nás, nicméně už kolem čtyřicátého roku života se jeho tvorba v těle výrazně snižuje.

Ideální způsob, jak tělu kolagen dodat, představuje český doplněk stravy Colafit s vitaminem C – měkké, snadno stravitelné kostičky, z nichž každá obsahuje 8 mg čistého kolagenu typu I (tedy nejrozšířenějšího ze všech typů kolagenu v organismu). Díky nadmíru šetrné metodě zpracování kolagenu nedochází k porušení jeho přirozené struktury, tělo jej proto může přijímat v neporušené formě. V balení jsou také tablety s vitaminem C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky ale i pokožky.

Více informací najdete na www.colafit.cz.

Colafit

Doplněk stravy

 

Jak se nazývá postup, kterým je zpracován kolagen v přípravcích Colafit?

a) hydrolyzace

b) lyofilizace (sušení mrazem)

c) fitokolagenizace

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 22. října do 17:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Colafit. Vyhrává 15.,25., 35., 75. a 100. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

SOUTĚŽ o Colafit s vitaminem C pro vaše klouby