Menu
WomanOnly
Krása

Soutěž o domácí IPL epilátor BaByliss v hodnotě 10 000 korun

Metoda odstraňování chloupků pomocí přístrojů, které pracují na základě působení světla, se poslední dobou těší stále větší oblibě. Pokud vás už nebaví neustálé holení či epilování pomocí strojku, cukrové vaty nebo vosku, a přejete si, abyste se už nikdy nemusela holit, existuje pouze jediné řešení – odstranění chloupků laserem, respektive pomocí fotoepilace (IPL).

Laserová epilace doma. Co více si přát?

Zbavte se chloupků jednou pro vždy z pohodlí vašeho domova! V současnosti jsou již domácí IPL zařízení na špičkové úrovni a mnohdy překonají přístroje v kosmetických salonech, neboť ty mohou být zastaralé. Pokud se rozhodnete pořídit vlastní IPL, získáte všestranného pomocníka nejen v boji proti chloupkům, ale také proti nežádoucí pigmentaci, vráskám a celkovým projevům stárnutí pleti. IPL totiž dokáže pleť regenerovat a stimulovat.

Proč je vždy zapotřebí absolvovat více procedur?

První procedura fotoepilace odstraňuje folikuly v aktivní fázi růstu – je to cca 30 procent z ošetřované oblasti. Tyto chloupky již nevyrostou. Opakovanou procedurou (za několik týdnů) je zaručeno zničení těch folikulů, které byly při prvním ošetření v klidové fázi – je to 30 procent z ošetřené zóny. Z toho vyplývá, že se nejde zaručeně zbavit chloupků hned po první nebo druhé aplikaci. Opakované náležité a včasné ošetření folikulů během jejich aktivní (anagenní) fáze růstu, je zárukou nekompromisního odstranění nežádoucího ochlupení.

Na rozdíl od laserové epilace pracuje IPL se širším spektrem vln a uplatní se u všech typů ochlupení. IPL se univerzálně používá u všech kožních fototypů. Výjimku tvoří zcela bílé a světlé chloupky, které neobsahují prakticky žádný melanin.

IPL to je BaByliss

Naprostou špičku mezi domácími fotoepilačními přístroji představuje BaByliss G973PE. Kompaktní a lehký IPL epilátor s ergonomickou rukojetí je určen pro bezbolestnou epilaci všech částí těla. Jeho účinnost na každý z pěti fototypů kůže byla potvrzena nezávislou francouzskou kanceláří Spincontrol. Přístroj je vybaven kvalitní lampou Quartz Technology Lifetime s životností 300 000 záblesků, což je na českém trhu absolutní špička.

Součástí balení je také nástavec určen pro epilaci obličeje, brady a horního rtu. Aplikační okénko epilátoru s plochou 3 cm2 zkracuje dobu potřebnou na ošetření – epilace obličeje nebo podpaží vám tak zabere minutu, na bikiny postačí 2 minuty a nohy ošetříte za 10 minut.

Věděly jste, že před samotným ošetřením a mezi jednotlivými fázemi se doporučuje používat pouze klasické holení? I na to myslel francouzský výrobce BaByliss, který ke svému nejnovějšímu IPL epilátoru přibalil i holicí strojek. V praktickém setu G973PE tak najdete dvojici přístrojů, které vám pomohou splnit sen o dokonale hladké pokožce.

Více informací naleznete ZDE.

Soutěž o domácí IPL epilátor BaByliss

Máme pro vás překvapení. Výrobce věnoval do soutěže pro čtenářky Womanonly.cz IPL epilátor BaByliss G973PE, který představuje naprostou špičku. Stačí odpovědět na následující otázku:

Z jaké země firma BaByliss pochází?

1. Belgie

2. Nizozemí

3. Francie

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 28. září do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Epilátor Babyliss. Vyhrává 50. správná odpověď. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž o domácí IPL epilátor BaByliss v hodnotě 10 000 korun