Menu
WomanOnly
Krása

Soutěž o fantastický epilátor Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry Beauty

Trápí vás nepříjemné chloupky v obličeji? Chtěla byste mít krásnou a hladkou pokožku na víc než jeden den? Kompletní péči vám nabízí Braun Silk-épil 9 9-969V Wet&Dry. Pomůže vám s odstraněním chloupků, peelingem i čištěním pleti. Dostanete vše, co potřebujete pro svou dlouhodobě hladkou pokožku.

Dokonalá epilace a jemná pokožka

Epilátor je vodotěsný a je možné ho použít ve sprše i ve vaně. Díky tomu je odstraňování chloupků skutečně mimořádně jemné a šetrné. Vysokofrekvenční masážní válečky stimulují pokožku pro maximální pohodlí. Neunikne vám ani chloupek. Odstraníte i takové, které mají jen půl milimetru.

Také byste rádi měli doma tohoto výkonného pomocníka? Máme pro vás dobrou zprávu. Na jednoho z vás čeká sladká odměna právě v podobě epilátoru Braun Silk-épil. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a může být váš.

Kolik doplňků obsahuje set k epilátoru Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry Beauty?

  1. 10
  2. 15
  3. 12

Odpověď na naši otázku můžete najít na stránkách společnosti Braun.

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 12. října do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Epilátor Silk-épil Braun. Vyhrává 50. správná odpověď. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž o fantastický epilátor Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry Beauty