Menu
WomanOnly
Krása

Soutěž o kosmetiku z řady Essentials by ARTISTRY pro problematickou pleť

Komerční sdělení

Komerční sdělení

18. 10. 2017

Rychlé životní tempo si žádá stejně rychlou a efektivní péči o pleť. Speciálně vyvinutá řada Essentials by Artistry nabízí rychlé řešení v péči o problematickou pleť. Její složení je nekomedogenní, to v praxi znamená, že neucpává kožní póry a nezatěžuje mastnou pokožku. Díky snadným krokům a vysoce kvalitnímu složení, které redukuje kožní maz, bude vaše pleť po celý den čistá a bez nežádoucího lesku.

Pokud vás trápí akné, můžete nyní vyhrát tyto produkty z kosmetické řady Essentials by ARTISTRY pro problematickou pleť.

Osvěžující tonikum na problematickou pleť essentials by ARTISTRY™

Jemný a lehký přípravek nabízí velmi účinné řešení pro mastnou pleť a pleť se sklony k akné, které působí na stávající problémová místa a brání jejich dalšímu výskytu. Řada silných složek z přírodních zdrojů nabízí rychlé a účinné výsledky. Tonikum pomáhá rozjasňovat a čistit pleť, uvolňovat póry, a to i při dlouhodobém používání. Pleť díky němu vypadá zdravěji, snižuje viditelnost problémových míst, bílých a černých teček. Dále pomáhá redukovat závažnost problémových míst a umožňuje hojení, odstraňuje odumřelé kožní buňky a nadbytečný maz.

Cena: 545 Kč

Více o produktu najdete zde.

Gel na problematickou pleť essentials by ARTISTRY™

Praktický gel odstraňuje již vzniklá problematická místa pleti a snižuje riziko tvorby dalších pupínků. Bojujte proti problematické pleti účinně, bez použití nešetrných syntetických přípravků. Jedná se o neparfemovaný a nedráždivý gel s vilínem, kyselinou salicylovou a zeleným čajem, který proniká do pokožky. Dále pomáhá snižovat výskyt černých a bílých teček, čistí, rozjasňuje a zklidňuje pleť.

Cena: 610 Kč

Více o produktu najdete zde.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Jak často bychom měli podle Zuzany Gavendové, školitelky značky Artistry, čistit pleť:

a) pouze večer

b) pouze ráno

c) ráno i večer

Odpověď najdete v článku Jak správně pečovat o problematickou pleť.

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 25. října do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Essentials by ARTISTRY. Vyhrává 5., 35. a 50. správná odpověď. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
4,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž o kosmetiku z řady Essentials by ARTISTRY pro problematickou pleť