Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěž o produkty DonnaHAIR a DonnaNAILS na roztřepené vlasy a lámavé nehty

Problémy s vypadáváním vlasů, roztřepenými konečky či nehty má v dnešní době téměř každá žena. Pokud se i vy nacházíte v podobné situaci, měli byste zpozornět, protože vám vaše tělo chce nejspíše naznačit, že je něco špatně, a že strádá.

Pokud máte zájem o koncentrovanou bombu obsahující všechny potřebné látky, které vám pomohou k získání krásně lesklých a plně vyživených vlasů a nehtů, sáhněte po doplňcích stravy DonnaHAIR a DonnaNAILS, jež v sobě skrývají komplexní péči o vlasy a nehty.

Přípravek DonnaHAIR® FORTE je určen pro ženy, které se dlouhodobě potýkají se špatnou kvalitou svých vlasů. Obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje normální růst vlasů, pomáhá při lámání a třepení a udržuje sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk. Složení přípravku je speciálně přizpůsobeno také pro potřeby těhotných a kojících žen.

Pokud máte slabé a jemné nehty, dodejte jim sílu i zevnitř pomocí unikátního doplňku stravy DonnaNAILS, který obsahuje komplex NailsRepair&ProtectTM s extra vysokým množstvím biotinu, histidinu a dvěma odlišnými formami selenu pro přirozený růst, pevnost, pružnost, odolnost a ochranu nehtů náchylných k nehtovým mykózám.

Účinky obou přípravků se při současném užívání zesilují a představují vysoce účinné výživové opatření ke zlepšení kvality nehtů a vlasů.

Soutěžní otázka: Kolik aminokyselin obsahují doplňky stravy DonnaHAIR a DonnaNAILS?

  1. jednu
  2. dvě
  3. tři

Správnou odpověď na soutěžní otázku a více informací o přípravku DonnaHAIR a DonnaNAILS se dozvíte na www.donnahair.cz a www.donnanails.cz

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 24. května do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište DonnaHAIR. Vyhrává 15., 35., 55., 70. a 75. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž o produkty DonnaHAIR a DonnaNAILS na roztřepené vlasy a lámavé nehty