Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěž o prudukty pro péči o rty od Blistex

Zima je v plném proudu a ještě tu s námi nějakou chvíli pobude. Pro ty, kdo se s ponurým počasím, plným zašedlých barev, nechtějí jen tak lehce smířit, existuje pár řešení, jak mu dodat šmrnc. Věděli jste, že letošním trendem zimního líčení jsou barevné rty? Ale pozor, barevné rtěnky si moc nerozumí s popraskanými rty, které má za následek právě zimní počasí. Vsaďte proto na pravidelnou péči a hydrataci s vhodným balzámem od značky Blistex a nasaďte barevný zimní úsměv.

Rty jsou nepřízni vystavovány v podstatě neustále. Ať je zima nebo léto, ať jsou suché nebo vlhké. Jen málokdo jim však věnuje takovou péči, jakou by si skutečně zasloužily.

Večerní rituál není jen o odlíčení

Také poslední dobou čím dál tím častěji vnímáte na svých rtech bolavé prasklinky? Může za to časté přemisťování mezi chladným venkovním vzduchem a vytopenými budovami. Ač se to nezdá, pokožka na tyto změny reaguje velmi intenzivně, a to především vysoušením. Stejně reagují i rty, které v důsledku „dehydratace“ zšupinatí a jsou náchylnější na tvorbu bolestivých trhlinek, do nichž se lehce zanesou okolní nečistoty. A přesně na tyto utrápené rty rtěnka nepatří. Zařaďte proto mezi svou večerní hygienu i pravidelnou péči o rty. Po důkladném odlíčení proveďte rychlý peeling jemným zubním kartáčkem, který odstraní i poslední zbytky líčidel. Následně aplikujte hydratační balzám, který rty okamžitě zklidní a navrátí jim přirozenou hydrataci.

Jen červená to může být

Také občas, když vyrážíte do společnosti, zatoužíte být jako femme fatal? Každý ví, že tajemná diva nikdy nevyjde bez červené rtěnky. Období vánočních večírků se nezadržitelně blíží a neexistuje snad příznačnější událost, na kterou by se hodilo namalovat rty na červeno. Tato barva ovšem musí dokonale ladit s tónem vaší pleti. Světlé typy by proto měly sáhnout po jemné červené s korálovými odstíny, naopak tmavší typy mohou zvolit červenou s hnědým základem. Nezapomeňte také na vnitřní linii rtů. Konturovací tužka rty nejen dokonale vyplní, ale také udrží výraznou barvu na svém místě. Aby vám rtěnka perfektně seděla, nezapomeňte rtům před nanesením dodat pořádnou dávku hydratace.

Balzám na rty

Tip: Blistex Lip Balzám – přináší úlevu, hydratuje a slouží jako skvělá podkladová báze pod rtěnku, která zjemňuje povrch rtů

Kdo maže, ten jede

Chystáte se dát po svátcích sbohem městu a vyrazit vstříc zasněženým kopcům? Mráz a nízká vlhkost vzduchu mají značný podíl na popraskaných rtech. Předtím, než vyrazíte na svah, zkontrolujte, zda máte v kapse ochranný balzám s hydratačním složením, které chrání proti chladu, větru, ale také proti UVA a UVB slunečním paprskům. Tušili jste, že rty se kvůli nedostatečnému množství melaninu sice téměř neopalují, ale přesto se mohou i na horách snadno spálit? Předejděte nepříjemné bolesti a loupání rtů, dopřejte jim ochranu s balzámem Blistex Ultra SPF 50+ a zajistěte si tak denní péči s vysokým ochranným faktorem. Až se po poslední jízdě přesunete do Après-ski baru, vaše rty budou dostatečně vyživené na to dělat parádu s barevnou rtěnkou.

Soutěžní otázka:

Jaký produkt je ideální pro denní péči a chrání rty proti UVA a UVB slunečním paprskům, např. na horách?

  1. Blistex Lip Balzám
  2. Blistex MedPlus®
  3. Blistex Ultra SPF 50+

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 12. ledna do 23:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Blistex.Vyhrává 15., 35., 55., 60. a 75. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž o prudukty pro péči o rty od Blistex