Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěž: Oslaďte si dlouhé podzimní večery s čokoládovnou Carla!

Protože podzim je plný deštivých dnů a dlouhých večerů, je potřeba si každý den udělat malou radost a zlepšit si náladu. Z vlastní zkušenosti víme, že nejlepším lékem na dobrou náladu je kvalitní čokoláda. Připravili jsme si proto pro vás sladkou podzimní soutěž, díky které můžete vyhrát luxusní mlsání od české čokoládovny Carla.

Jediná, ryze česká čokoládovna Carla ze Dvora Králové nad Labem působí na českém trhu již od roku 1992. Ročně vyrobí stovky tun čokolády a čokoládových výrobků. Pro dosažení té nejjemnější čokoládové chuti používá pouze kvalitní suroviny z různých koutů světa a tradiční postupy zpracování.

Pro 5 z vás jsou připraveny balíčky s výběrem extra tenkých, tabulkových čokolád, které se přímo rozplynou na jazyku. Těšit se můžete na Carla hořkou čokoládu 70%, Carla mléčnou čokoládu s vysokým obsahem kakaové sušiny minimálně 31 % a hedvábně jemnou Carla bílou čokoládu. Stačí si pozorně přečíst článek a zodpovědět jednoduchou otázku:

Jak se jmenuje sladké pokušení od čokoládovny Carla, které obsahuje kousky malin?

a) Carla Marcipánová tyčinka s kousky malin

b) Malinová tyčinka Carla

c) Carla Maliny v čokoládě

Nápovědu naleznete v článku Malinové listí. Zázrak přírodní medicíny

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 16. října do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Čokoláda Carla. Vyhrává 5., 15., 35., 50. a 75. správná odpověď. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž: Oslaďte si dlouhé podzimní večery s čokoládovnou Carla!