Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěž s Haribo bonbony: Co jste možná o Mezinárodním dni dětí nevěděli?

Červen se blíží a s ním dříve než vysvědčení také Den dětí. Jste na něj připraveni? Pojďte se s námi podívat na historii tohoto svátku a zároveň si zasoutěžit o dárky pro malé milovníky sladkých dobrot!

Mezinárodní den dětí se slaví již téměř sto let. Cílem je upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí, stejně jako na fakt, že právě děti jsou naše budoucnost, a proto si zaslouží pozornost a péči. Poprvé se tento výjimečný svátek slavil 1. června 1925, ač jeho vznik můžeme datovat ještě o pět let dříve. V roce 1920 totiž tehdejší turecký prezident Mustafa Kemal označil děti za nezbytnou součást pro budování nového státu a pro Den dětí stanovil datum 23. dubna. Dnes však Mezinárodní den dětí slaví více než 150 zemí první červnový den proto, že se ve stejný den konala Světová konference pro blaho dětí a také sanfranciský festival Dračích lodí, jenž upozorňoval na totožnou problematiku.

Které z dětí by nemilovalo bonbony? Soutěžte s námi a vyhrajte balíček rozmanitých sladkých produktů společnosti HARIBO. Největší popularitě se těší barevní medvídci Goldbären se šesti různými ovocnými příchutěmi, kteří jsou nyní k dostání také ve formě mini balení, jež je ideální na výlety. Za ochutnání stojí ale i žížaly Wummis nebo barevná kolečka Picco Balla. Oblíbené želatinové bonbony potěší malé oslavence i jejich rodiče. Soutěžte s námi a užijte si s HARIBO Mezinárodní den dětí!

Soutěžní otázka:

Jak zní reklamní slogan společnosti HARIBO?

  1. HARIBO chutná mladším, stejně tak i starším
  2. HARIBO chutná malým, stejně tak i velkým
  3. HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým

 

Nápovědu naleznete na www.haribo.cz

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 29. května do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Haribo. Vyhrává 15., 35., 55., 70. a 75. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
4,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž s Haribo bonbony: Co jste možná o Mezinárodním dni dětí nevěděli?