Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Soutěž: Vyhrajte doplňky stravy od firmy Vegall Pharma

Komerční sdělení

Komerční sdělení

30. 10. 2017

Sarapis Soja s obsahem včelích produktů a extraktu z červeného jetele pro ženy v menopauze.

Menopauza je pro většinu žen velice intimní záležitostí. Ačkoliv se nejedná o nemoc, ale o přirozenou součást života každé ženy, dokáže způsobit řadu nepříjemností. Z počátku tohoto období na sobě mohou ženy pozorovat výkyvy menstruačního cyklu, postupně přibývají také další známé příznaky, jako jsou návaly horka a potu, bušení srdce, kolísání krevního tlaku, nervozita, změny nálad, podrážděnost nebo únava. Nečekejte na rozvinutí dalších nepříjemných projevů klimakteria a vyzkoušejte doplněk stravy Sarapis Soja.

Důležitou roli má při menopauze především pestrá strava bohatá na vitamíny a stopové prvky a též dostatek pohybu. K doplnění potřebných vitamínů a minerálů přispívá doplněk stravy Sarapis Soja s obsahem sóji, včelích produktů a červeného jetele. Jeho složení příznivě působí na nepříjemné tělesné projevy klimakteria, čímž napomáhá k pohodlnému prožití této životní fáze.

Preparát Sarapis Soja je vhodný nejen pro ženy v menopauze, ale i pro ty před a po ní, protože příznivě působí na hormonální rovnováhu.

Proč Sarapis Soja?

  • Obsahuje červený jetel, který přispívá k pohodlnému prožití menopauzy
  • Včelí mateří kašička v kombinaci s pylem má příznivý vliv na hormonální aktivitu a podporuje také přirozenou obranyschopnost a imunitu
  • Vitamín D3 přispívá k normální hladině vápníku v krvi a pozitivně tak působí na zdravý stav kostí
  • Vitamín B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity 

Výherní balíček obsahuje rovněž doplněk stravy Immun44 pro normální fungování imunity pro celou rodinu.

Na podzim a v zimním období je náš imunitní systém velmi zatížen. Lékaři zaměřující se na výživu poukazují na to, že vitamíny a další látky imunitní systém na zimu optimálně připraví. Immun44 je doplněk stravy s rostlinnými výtažky, phyto-panmol-vitamíny a dalšími mikroživinami pro normální fungování imunitního systému dětí i dospělých. Podle provedené studie též snižuje závažnost a délku trvání nemocí. Přípravek pochází z Rakouska, kde patří ve své oblasti k naprosté špičce. V lékárnách je k dostání bez předpisu ve formě kapslí či jako sirup pro děti.

Immun44® kapsle přispívají k:

  • normální funkci imunitního systému,
  • flexibilitě imunitního systému,
  • odolnosti imunitního systému.

Soutěžní otázka:

Jaké další produkty dodává na český trh společnost Vegall Pharma, která nabízí výherní doplňky stravy Sarapis Soja a Immun44?

a) Doplňky stravy pro zlepšení spánku pro seniory.

b) Doplňky stravy pro muže v andropauze/mužském přechodu.

c) Doplňky stravy pro zlepšení paměti.

Nápovědu najdete na oficiálních stránkách firmy Vegall Pharma.

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 6. listopadu do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Vegall Pharma. Vyhrává 15., 50. a 75. správná odpověď. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž: Vyhrajte doplňky stravy od firmy Vegall Pharma