Menu
WomanOnly
Apetit

Soutěž: Vyhrajte jeden z pěti balíčků dobrot od značky Labeta

Komerční sdělení

Komerční sdělení

25. 10. 2017

V dnešní době jsou na ženy často kladené velmi vysoké nároky. Musí stíhat tolik činností, že jim v podstatě nezbývá žádný volný čas na sebe a rodinu. Mnoho času stráví i v kuchyni a často až příliš. Je jasné, že se o svou rodinu staráte rády a s láskou a nevadí vám jim něco dobrého připravit, ale je důležité myslet i na sebe a své aktivity. Jak to změnit jednoduše a rychle?  Možná jen potřebujete malou pomoc.

Pokud chcete mít raz dva navařeno, můžete vyzkoušet značku Labeta, která rozhodně není žádnou novinkou na trhu, ale nabízí léty prověřené produkty na zavařování, pečení i vaření, a to vše samozřejmě ve vysoké kvalitě. Produkty společnosti jsou k dispozici v obchodních řetězcích, v prodejnách zdravé výživy i v některých lékárnách. Veškerý sortiment ale můžete i snadno nakoupit na e-shopu. Rychle a bez běhání po obchodech si objednáte bezlepkové výrobky, produkty v bio kvalitě, pomůcky na zavařování, směsi pro pečení i vaření. Šetřete čas a věnujte se raději svým koníčkům nebo rodině.

Soutěž o 5 balíčků produktů značky Labeta

Také vás zaujaly produkty Labeta a rádi byste je vyzkoušeli? Pak zkuste štěstí v naší soutěži o pět balíčků v hodnotě 500 Kč s výrobky této značky. Sami tak můžete zjistit, jak dobré produkty se pod značkou skrývají. Podívejte se, co vše najdete v balíčku v naší fotogalerii:

Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku:

Jak dlouho již Labeta na českém trhu nabízí svévýrobky?

a) 10 let

b) 15 let

c) 25 let

Správnou odpověď můžete nalézt na stránkách společnosti Labeta.

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 1. listopadu do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Labeta. Vyhrává 5., 15., 35., 50. a 75. správná odpověď. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž: Vyhrajte jeden z pěti balíčků dobrot od značky Labeta