Menu
WomanOnly
Soutěže

SOUTĚŽ: Vyhrajte letní balíček od Pedro!

Připravili jsme pro vás prázdninovou soutěž o stylové dárky z říše usměvavého kluka v sombreru Pedra, kterými potěšíte své dítko a zejména jeho mlsné chutě.  

Děti letní měsíce milují, užívají si zasloužený oddych od školních povinností a zažívají mnohá nevšední dobrodružství. Některé se s rodiči chystají k moři, jiné na chatu, na tábor, k babičkám a dědečkům, některá dítka budou zase s rodinnou družinou podnikat objevné výlety po krásách Česka.

Ať už je o prázdninách čeká jakákoli kratochvíle či cesta, žádná jejich výprava se neobejde bez něčeho sladkého na zub. Skvělým řešením, jak ratolestem – a dost možná i celé rodince – obstarat lehké mlsání na cesty, jsou želé bonbonky od oblíbené značky Pedro, která letos slaví krásných 50 let. Vyzkoušejte třeba její novinku, roztomilé želé Medvídky, kteří jsou plní ovocných šťáv, neobsahují palmový olej ani umělá barviva a aromata a jsou přirozeně bezlepkové. Aby želé Medvídkům nebylo na výletě smutno, přidejte k nim ještě šťavnaté bonbonky Opičky a banánky, které navodí tu pravou letní atmosféru. Na rodinných výletech pro své dítko oceníte i praktický svačinový box se zábavným Pedro potiskem, který později najde uplatnění i ve škole, stejně jako zářivě červená propiska. Pro dokonale sjednocený styl už jen zbývá obléci vašemu malému výletníkovi Pedro tričko s usměvavým medvědem a můžete společně vyrazit vstříc letním dobrodružstvím!

Tři z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, vyhrají letní balíček od značky Pedro v celkové hodnotě 500 Kč, který obsahuje:

  • 1x balíček bonbonků Medvídci
  • 1x balíček bonbonků Opičky a banány
  • 1x svačinový box Pedro
  • 1x tričko Pedro
  • 3x propiska Pedro

Soutěžní otázka:

V jaké ulici najdete prodejnu, kterou značka Pedro nedávno otevřela v centru Prahy?

1. Jungmannova

2. Václavské náměstí

3. Vodičkova

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte na stránkách www.mojepedro.cz.

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 27. července do 15:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Pedro. Vyhrává 15., 35. a 55. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

SOUTĚŽ: Vyhrajte letní balíček od Pedro!