Menu
WomanOnly
Soutěže

SOUTĚŽ: Vyhrajte nákupní poukázky od KiK!

Vyhlašujeme soutěž o dárkové poukazy, které můžete využít k nákupu libovolného zboží v prodejnách KiK.

Značka KiK funguje na tuzemském trhu už 11 let a za tu dobu se stala oblíbeným obchodem českých domácností. V jejím širokém sortimentu najdete oblečení, obuv a doplňky pro ženy, muže i děti. Návštěvu prodejen KiK ocení také dámy plnějších tvarů, které mohou vybírat z pestré škály trendy modelů v XXL velikostech. V oddělení dekorací na vás čeká bohatá nabídka vybavení a doplňků do domácnosti a pro zvířecí mazlíčky, ale najdete zde i hračky, dárkové předměty či kancelářské potřeby.

A jaké módní trendy najdete v nabídce KiK na letošní léto?

Dámská kolekce je plná květinových motivů. Objevují se na potisku triček a halenek
i v podobě něžných výšivek. Také krajka má v této kolekci silné zastoupení – na výběr jsou celokrajkové šaty, trička nebo kousky s krajkovými detaily. Nádech extravagance pak představují asymetrické střihy a modely s odhalenými rameny. Velký návrat slaví denim, ať už na košilích, šortkách, sukních či šatech. Chvíle dovolenkového odpočinku a lenošení na pláži nebo u rybníka si nejlépe užijete v nových plavkách, ale v parném počasí vám přijdou vhod i tuniky, plážové šaty nebo topy lehké jako mořský vánek.

Pánská kolekce se nese v ležérním městském stylu, který doplňují efektní detaily v podobě výšivek či barevných pruhů. V nabídce KiK najdete lehké kalhoty světlejších odstínů, bermudy nebo sportovní šortky. Z barev převládají námořnická modrá, béžová a odstín velbloudí srsti, které se skvěle hodí do teplých letních dnů. Zásadní roli hrají v letní kolekci trička, na kterých se uplatňují nejrůznější potisky, vtipné nápisy nebo různé aplikace. V kolekci je také zastoupeno značkové sportovní oblečení od Uncle Sam, Kappa a Puma.

Dětská kolekce hýří barvami i motivy. Oblečení pro dívky zdobí květinové potisky v pestrých barvách nebo roztomilé zvířecí obrázky. Nechybí ani Mickey Mouse s přítelkyní Minnie, kteří letos slaví úctyhodných 90 let. Legendární postavičky se objevují na šatech, tričkách i obuvi. Kolekce také nabízí trička s obrázky dinosaurů, ale i pouštní fauny a flóry, šťavnatého ovoce, kytiček nebo rozverných zvířátek. K létu také neodmyslitelně patří motivy mořské fauny a flóry, které v nové kolekci zastupují třeba veselá trička s chobotnicemi a žraloky nebo bermudy poseté velrybami.

Pět z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a budou mít štěstí při slosování, vyhraje dárkové poukazy k nákupu libovolného zboží v prodejnách KiK v hodnotě 250 Kč.

Soutěžní otázka

Kolik poboček (filiálek) má v současnosti značka KiK?

  1. Více než 3 000
  2. Více než 3 100
  3. Více než 3 200

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na webu www.kik.cz

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 2. července do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište KIK. Vyhrává 15., 35. a 55. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

SOUTĚŽ: Vyhrajte nákupní poukázky od KiK!