Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěžte s Haribo a užijte si sladké jaro plné zábavy

Sluníčko a příjemné teplé počasí se pomalu hlásí o slovo a s nimi i příležitosti k výletům do přírody. Soutěžte s námi a oslaďte si tento čas bonbony HARIBO, které již více než 95 let patří k nejoblíbenějším a skvěle se hodí jako povzbuzení na výletech i během her.

Společnost HARIBO byla založena již v roce 1920 a od té doby popularita želatinových bonbonů rozmanitých ovocných příchutí jen roste. Portfolio výrobků se stále rozšiřuje a naleznete v něm třeba i bonbony pro vegetariány. HARIBO se snaží maximálně podporovat rozvoj dětí a jejich kreativity. Přichází tak třeba s tipy, jak rozvíjet jemnou dětskou motoriku prostřednictvím kreativního zdobení výkresů. Stačí vymalovat předem připravenou šablonu a tu ozdobit bonbony ve tvaru kytiček nebo například třešní. Fantazii se meze nekladou.

Zlatí medvídci HARIBO budou letos součástí mnoha festivalů a akcí pro veřejnost, kde se postarají o zábavu pro ty nejmenší. V HARIBO dětských zónách bude čekat spousta her, soutěží i sladkého mlsání.

Soutěžte s námi o balíček produktů HARIBO a pochutnejte si na želatinových bonbonech už nyní. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Nápovědu naleznete na www.haribo.cz

Jak se jmenoval zakladatel společnosti HARIBO?

  1. Hans Riegel
  2. Hans Kriegel
  3. Hans Priegel

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 18. dubna do 23:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Haribo – Velikonoce.Vyhrává 15., 35 a 75. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěžte s Haribo a užijte si sladké jaro plné zábavy