Menu
WomanOnly
Krása

Soutěžte s námi o zvětšení prsou na prvotřídní klinice v hodnotě až 82 tisíc korun

Komerční sdělení

Komerční sdělení

11. 10. 2016

Připadá vám, že vaše prsa už nejsou, co bývaly? Anebo nikdy nebyly takové, jaké byste si je přála? Na našem magazínu právě vyhlašujeme soutěž, ve které můžete vyhrát zvětšení prsou s modelací na renomované klinice Formé Clinic, a to zcela zdarma.

V mládí si mnohé ženy na svá prsa vůbec nestěžují, ovšem s přibývajícím věkem, a zejména pak s těhotenstvím a kojením, se může situace změnit. Prsa se nám mohou zdát ochablá, povadlá, zkrátka jejich tvar se nám nelíbí. Jak jim znovu navrátit pevnost? Řešením může být augmentace (zvětšení) s modelací prsou, kterou právě teď můžete vyhrát v naší soutěži!

Jak se zapojit do soutěže o zvětšení prsou?

Stačí na náš e-mail redakce@womanonly.cz poslat pár fotek, kde zachytíte své problémové partie a rovněž fotku postavy celého těla. Také nám v e-mailu napište, co od operace očekáváte a hlavní důvod, proč právě vy byste měla zvětšení prsou s modelací zdarma vyhrát.

Nezapomeňte uvést vaše jméno a příjmení, datum narození a telefonní číslo. Do naší soutěže se mohou přihlásit všechny ženy starší 18 let. Přihlášky posílejte nejpozději do 20. října 2016 do 24 hodin.

Co můžete vyhrát?

Hlavní cenou pro vítěze soutěže je provedení augmentace (zvětšení) s modelací prsou zdarma v hodnotě až 82 tisíc korun. Součástí výhry je rovněž bezplatné předoperační vyšetření i pooperační péče.

FOTO: Plastický chirurg MUDr. Petr Hýža

Plastický chirurg MUDr. Petr Hýža

Zákrok provede velmi vyhledávaný a zkušený plastický chirurg MUDr. Petr Hýža z kliniky FORMÉ Clinic, u kterého podstoupilo zákrok již mnoho spokojených žen. Jejich zkušenosti si můžete přečíst zde.

Formé Clinic je renomovaná klinika se vstřícným přístupem, profesionálním týmem i mnoha kladnými referencemi od pacientů. FORMÉ Clinic sídlí v centru Prahy, na Václavském náměstí.

Pravidla a podmínky soutěže

Po skončení soutěže lékaři z kliniky FORMÉ Clinic vyberou nejvhodnějšího kandidáta pro podstoupení zvětšení s modelací prsou. Klinika si vyhrazuje právo nevybrat kandidáta, který nebude splňovat podmínky pro provedení zákroku.

Předpokládaným termínem operace je konec listopadu. 4 týdny před zákrokem je nutné vysadit hormonální antikoncepci, rovněž pacientka nesmí mít v době provedení zákroku menstruaci. Musí uplynout minimálně 12 měsíců od ukončení kojení. Po operaci je nutné mít 14 dní volno a po dobu 6 – 8 týdnů se vyhnout sportu.

Soutěžící svou účastí poskytují souhlas s pořízením fotografií a videozáznamu z proměny a s využitím svého křestního jména. Dávají rovněž souhlas klinice k využití těchto materiálů pro její mediální komunikaci a další prezentaci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěžte s námi o zvětšení prsou na prvotřídní klinice v hodnotě až 82 tisíc korun