Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěžte se značkou LIFEFIT o sportovní vybavení

Komerční sdělení

Komerční sdělení

27. 10. 2020

Značka LIFEFIT českého distributora a výrobce společnosti Rulyt představuje moderní sortiment fitnessových a sportovních potřeb. Produkty LIFEFIT jsou navrženy tak, aby nabízely kvalitu a výkon za přijatelné ceny. Sortiment zahrnuje zejména posilovací stroje a menší posilovací pomůcky pro všechny věkové kategorie na domácí a amatérské úrovni. Motto značky je „Fitness vybavení pro Váš život.“ a všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby vám pomohly zvýšit či udržet kondici.

Podložky na cvičení LIFEFIT

Cvičit jógu nebo pilates můžete i na tvrdé zemi. Ale nebude to ono. Pořízením kvalitní pěnové fitness podložky na cvičení si pojistíte nejen komfort při vaší pravidelné kondiční lekci, ale také bezpečnost při cvičení.

Podložky na cvičení naší vlastní značky Lifefit jsou opatřeny zdravotně nezávadným protiskluzovým povrchem, takže vám nic neuklouzne ani při sebenáročnější jógové ásaně.

Navíc se na nich dá i krásně relaxovat. Podložky jsou uzpůsobeny druhu pohybové aktivity, nabízíme proto samostatné podložky na cvičení gymnastiky či aerobik i speciální podložky na jógu s odolností proti potu.

O co soutěžíme

1. cena

2. cena

3. cena

Soutěžní otázka:

V jaké největší tloušťce jsou nabízeny cvičení podložky LIFEFIT?

a) 0,4 cm

b) 1,5 cm   (tohle je správná odpověď)

c) 1 cm

 

Správnou odpověď získáte na stránkách Rulyt.cz

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 30. října do 23:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište LIFEFIT. Vyhrává 15., 35. a 75. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěžte se značkou LIFEFIT o sportovní vybavení