Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Spát v práci? Není problém a dostanete i zaplaceno

Redakce

Redakce

15. 5. 2013

Myslíte si, že se v práci nudíte? Že byste rády vyzkoušely něco nového? Tak v tom případě zbystřete. Vypátrali jsme několik bizarních profesí, o nichž jste možná ani netušily, že existují.

Spáč na plný úvazek

Tak na tohle místo se stojí hodně dlouhá fronta, a i tak musíte projít přísným konkurzem. Kdo však projde, má vyhráno. Náplní práce je spát pod dohledem vědců ve spánkové laboratoři. Výsledky pak slouží k léčení pacientů s poruchou spánku.

Gurmán se psím žrádlem

Že občas dáváme svým zvířecím mazlíčkům něco z našeho jídla, to je normální. Ovšem existuje i profese, kde lidé ochutnávají psí žrádlo. Odborní degustátoři chtějí dopřát i domácím zvířátkům gurmánské pochutiny, a tak testují, co je nejlepší.

Zateplovač postelí

V Dubaji dopřávají svým hotelovým hostům naprostý komfort. Jednou ze služeb je i vyhřátá postel. Aby bylo teplo co nejpřirozenější, najímají pracovníky, aby před příchodem hosta zahřáli postel svým tělem.

Vizážista nebožtíků

Každý den se líčíme a česáme, abychom byly krásné. Ovšem teď si můžeme zařídit, abychom byly krásné napořád. V závěti tak můžeme napsat své přání a vizážista pohřebního ústavu už se postará, aby náš make-up i účes byl dokonalý.

Vymetač slevových akcí

Recenzovat nabídky ze slevových portálů je job snů. Představte si, že začnete svůj pracovní den ve fitku, na zrelaxování si zajdete do wellness a občerstvíte se obědem v restauraci. Odpoledne si dáte kosmetiku a večer na ochlazení exotický koktejl. A nemusím dodávat, že o víkendech zkoušíte služby v hotelích. Vše se slevou a ještě dostanete plat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Spát v práci? Není problém a dostanete i zaplaceno