Menu
WomanOnly

Kvůli tomu, že nechodíme ven, protože tam je zima a nevlídno, na pár měsíců nezanevřeme na pohyb, i když všechny tělocvičny a fitness centra jsou kvůli covidové pandemii zavřené. Jak se ale protáhnout doma? Ve čtvrtém patře v bytě hrát fotbal ani skákat přes švihadlo nejde, vždyť sousedi pod námi by nás vykostili a děti ponoukat k pohybu v bytě – to je o úraz, tak co s tím?

Děti jančí, lítají, ječí a perou se nebo je naopak klid a ticho – to když sedí u mobilu nebo u počítače. Také znáte tyhle extrémy a nejste ráda ani za jeden z nich? Proč si nemohou společně hrát, vždyť mezi nimi je věkový rozdíl jen dva roky? Takovéhle a podobné otázky si kladete, když jim domlouváte, že se mají mít rádi a pomáhat si… Bohužel jsou tišší, jen když každý sedí u svého mobilu nebo u počítače, a to také nechcete. Chcete, aby spolu kooperovali, hráli si a pomáhali si. Prozradíme vám, že k vyřešení téhle situace pomohou sisalové terče a šipky!

Televize, knížka nebo i jiná zábava? Jestli jste dospěli do bodu zlomu, že vaši podvečerní a večerní zábavu je třeba radikálně změnit, rozpohybovat nebo ozvláštnit, máme pro vás radu. Toto doporučení se týká dospělých i seniorů! Lehký sportík a zábava pro dlouhé zimní večery je plný napětí a legrace! Existují dvě věci, které zaženou nudu, protáhnou tělo a fungují lépe než zábavný pořad v televizi. Potřebujete jen sisalový terč a šipky! Čtěte dál…

Představili jste si podobné situace u vás doma ve dvou předchozích odstavcích? Pak je čas udělat radikální krok – koupit terč na šipky a rozjet rodinné klání, které může týden co týden vrcholit společným turnajem. V průběhu týdne každý člen rodiny zvládne trénovat i několikrát. S jedním terčem pro všechny!

Úžasné na tomto sportu je, že každý jedinec nepotřebuje vybavení jako třeba pálku nebo brusle… Dětské kolo a kola pro rodiče, pokud chcete výletovat a sportovat společně, také musíte koupit každému v rodině. Tady stačí jeden terč a pár šipek. Jak jsme psali, koupit si můžete nejen sisalový terč, ale třeba i elektronický, který je pro zábavné házení jako stvořený. Kupte ho jako dárek k Vánocům pro celou rodinu a uvidíte, jaké nadšení sklidíte (i od manžela)!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sport do bytu