Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Sport, zábava a nezapomenutelné zážitky: Navštivte Family Park v Metropoli Zličín!

Redakce

Redakce

10. 7. 2023

Nákupní centrum Metropole Zličín si pro velké i malé návštěvníky připravilo léto plné sportu a zábavy. Od června do září se otevírá jedinečný Family Park, který přinese rozmanité aktivity a nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.

Brány unikátního Family Parku v Metropoli Zličín jsou otevřeny od 10. června do 10. září vždy od 10:00 do 21:00 vpravo od vchodu číslo 3. Hlavní atrakcí je bezpochyby unikátní minigolfové hřiště, které zaujme svým ojedinělým designem. S celkem devíti jamkami plnými zábavy si zde přijdou na své jak děti, tak dospělí. Další rozměr minigolfu pak dává interaktivní mobilní aplikace iHřiště. Tu stačí nainstalovat, přiblížit se k první jamce a můžete začít plnit zajímavé úkoly či odpovídat na kvízové otázky. Minigolf není třeba rezervovat předem. Pro členy věrnostního klubu je navíc zdarma. Jeho členem se mohou návštěvníci stát během několika okamžiků, a to třeba až ve chvíli, kdy si budou chtít minigolf zahrát. K registraci stačí jen mobilní telefon, nebo lze využít tabletů na infostánku nákupního centra.

Neméně zajímavou aktivitou ve Family Parku je také SUTU WALL. Jde o interaktivní stěnu, jedinou svého druhu v České republice, která je složená z 16 světelných led panelů, které zvukem reagují na dotek míče. Stěna nabízí na výběr 3 hry, které si mohou návštěvníci pomocí SUTU WALL zahrát: hra FOX – cílem je zasáhnout co nejvíce rozsvícených panelů v časovém limitu, hra UNLIMITED – cílem je zasáhnout načas všech 16 terčů, a tak je rozsvítit, hra TARGET MILTIPLAYER – tato hra je pro 4 hráče a cílem je trefit svou barvu v časovém limitu. Na své si přijdou i milovníci ping-pongu.  Pro ty tu je připraven stůl, ke kterému si budou moci přinést vlastní vybavení nebo si jej zapůjčit na místě.

Zábava pro nejmenší a co největší komfort  

Pro nejmenší návštěvníky je v parku připravena zóna s velkým pískovištěm a bazénkem s míčky nebo velké trampolíny, na kterých si mohou i ty větší děti zaskákat. Pokud by někoho přepadlo horko, bude zde možnost osvěžit se pomocí mlžné brány nebo si zakoupit nápoje a občerstvení přímo u Family Parku. Posezení a místo pro odpočinek pak nabídne také venkovní terasa nákupního centra Metropole Zličín, která je umístěna hned vedle parku.

Pravidelný víkendový program ve Family Parku

Každý víkend nabídne Family Park pravidelný program. Vždy v sobotu od 10:00 do 11:00 budou probíhat rozmanité workshopy, kreativní dílničky, kouzelnické školičky apod. Neděle budou ve stejném čase patřit dětským představením, divadlům a show. Konkrétní program naleznete na www.letovmetropoli.cz

Více informací a podrobnosti o Family Parku, možnostech, jak hrát minigolf zdarma a dalších zajímavých výhodách věrnostního programu nákupního centra Metropole Zličín, naleznete na www.metropole.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sport, zábava a nezapomenutelné zážitky: Navštivte Family Park v Metropoli Zličín!