Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Stahujte hudbu i filmy jednoduše, rychle a zdarma. Víme, jak na to!

Že si ženy a počítače příliš nerozumějí, to je jen hloupý předsudek. A v dnešní době, kdy počítačová technika skýtá tolik uživatelských vylepšení a zjednodušení, je to pravda ještě méně. Jedním z nich je univerzální nástroj na stahování z webů jako Youtube, Vimeo či Stream. Jak funguje a co všechno umí?

Multimediální zábava je součástí života většiny z nás. Kromě využívání sociálních sítí posloucháme na internetu hudbu, sledujeme videa a díváme se na filmy a seriály. Místo sledování přímo online je však uživatelsky příjemnější mít svá oblíbená média stále po ruce přímo v počítači. Jak stahovat z Facebook, Youtube či Stream nebo Vimeo a nic za to nezaplatit?

Stahování zdarma, rychle a jednoduše

Skvělým nástrojem, který vám umožní stáhnout si vaše oblíbené soubory z portálů multimediální zábavy přímo do počítače, je web Link2save. Celý postup je velmi intuitivní a bezplatný; bude vás stát jen pár kliknutí. Navíc jde o poměrně univerzální nástroj, který pokrývá prakticky všechny známé weby.

Do portfolia Link2save patří řada zahraničních webů, jako jsou:

  • Youtube, Facebook, Instagram, Vimeo, Soundcloud či Mixcloud

Ale i českých, jako:

  • Stream, Nova, Nova Plus, ČT či DVTV

A dokonce i weby pro dospělé, jako jsou Redtube, PornHub či Youporn. Seznam webů, z kterých lze pomocí této stránky stahovat, najdete na Link2save.com.

Jak používat Link2save

A jak to celé funguje? Princip si ukažme na příkladu stahování z Youtube:

Jak stahovat z Youtube:

  • Na webu Youtube zkopírujete URL adresu videa
  • Na stránce Link2save.com jej pak vložíte do formuláře
  • Stisknete tlačítko stáhnout
  • Zadáte parametry souboru – požadovaný formát a velikost
  • Kliknete pravým tlačítkem myše a zvolíte možnost Uložit jako

Pak už jen odsouhlasíte výzvu vašeho internetového prohlížeče ke stahování a soubor se během okamžiku začne stahovat přímo do vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Výhodou Link2save.com je, že není nutné čekat až se soubor nahraje na server webu a teprve potom si ho jakožto uživatel budete moci stáhnout do svého zařízení. Tak tomu totiž bývá u jiných podobných webů a právě proto Link2save vyniká svou jedinečnou rychlostí.

Ohodnoťte tento článek:
3,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Stahujte hudbu i filmy jednoduše, rychle a zdarma. Víme, jak na to!