Menu
WomanOnly
Láska

Stáří vpřed? Odhalte výhody a nevýhody vztahu se starším mužem

Tereza Szkatulová

Tereza Szkatulová

14. 5. 2013

Šediny, rozum a zkušenosti, to vše přitahuje naši pozornost na pánech pokročilého věku. Představa samce v podobě George Clooneyho je neodolatelná snad pro každou z nás. Jaké klady a zápory v sobě ale schovává vztah se stárnoucím princem? Má budoucnost?

Popsaný list, nebo kniha

Při vstupu do vztahu se starším mužem je nutné uvědomit si jeho historii. Jeho minulost popsaná manželstvím, rozvodem, či dětmi pak může být soustem, které ne každá z nás unese. Připravte se na poznámky o dětech, nebo o dovolené s bývalou ženou. Nesnažte se tato témata sklidit pod koberec, patří k němu a ani váš vztah je nikdy neodpáře.

Zkušenosti na prodej

Jeho věku nepochybně odpovídají i jeho zkušenosti. Vlastníci vyššího věku většinou přesně vědí, co na ženy působí, co se jim líbí a co jim lichotí. Budete jeho princeznou, o kterou bude bezmezně pečovat. Bude vás zaplavovat komplimenty. Netouží po dokonalosti, touží po vás, a když už si vás vybral, jste jeho.

Udělám pro tebe cokoliv

Je si moc dobře vědom, koho po svém boku má. Uvědomuje si, že na rozdíl od něj, který by další krásku hledal roky, se za vámi muži otáčejí na potkání. Bude s vámi držet krok. Posilovna, kadeřník, nákupy oblečení, to vše udělá ve snaze vyrovnat se mladým svalovcům. Nebude tedy po vašem boku žádnou archeologickou vykopávkou, naopak se stane výstavním kouskem.

Výhody převáží nevýhody, postará se o vás jako o nejdražší klenot, upře na vás všechnu pozornost, vedle něj si budete připadat krásná. Perspektivu vztahu ale nečekejte, při první životní křižovatce bude rozdílný věk problémem. Když bude chtít dítě, vy budete příliš mladá, když vy, z něj bude obstarožní kousek.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Stáří vpřed? Odhalte výhody a nevýhody vztahu se starším mužem