Menu
WomanOnly
Sex

Stěhujete se do nového hnízdečka lásky? Využijte ho ke zpestření sexuálního života

Stěhujete se s partnerem do nového bytu a chcete si zařídit to pravé hnízdečko lásky? Víme, co by vám doma rozhodně nemělo chybět.

Postel, která vydrží

Naprostým základem by měla být pevná postel s pohodlnou matrací. Při výběru myslete na to, že vás musí udržet nejen při spánku, ale také při divokých hrátkách. V každém případě se vám vyplatí investovat do dřevěného masivu a zdravotní matrace, která vydrží spoustu let. Další parametry, jako jsou velikost, barva a umístění, záleží na dispozičním řešení ložnice, vašem vkusu a potřebách.

Tip: Pokud si pořídíte postel s žebrovaným čelem, budou se vám k němu dobře zamykat pouta.

Intimní atmosféra

Abyste si mohli v novém domově užívat sex plnými doušky, musíte se v něm hlavně dobře cítit. Zútulněte si byt dekoracemi, jako jsou různé přehozy přes postel a gauč z jemné látky, polštářky, svíčky a dalšími bytové doplňky. Mihotavé světlo svíček, příjemná vůně a na dotek příjemné textilie skvěle navodí romantickou atmosféru. Třešničkou na dortu pak může být pěkné erotické prádlo, masážní olejíček s éterickými oleji a vášnivá noc může začít.

Erotické hračky

Zpestřit sex vám snadno pomůžou i erotické hračky. Nebojte se navštívit sexshop – ať už osobně nebo přes internet a prohlédněte si bohatou nabídku pomůcek. Správně zvolené hračky pro dospělé totiž pozvednou váš sex na zcela jinou úroveň a nedovolí, aby se z vašeho vášnivého dobrodružství stala rutina. Myslíte si, že vibrátor a venušiny kuličky slouží pouze k vašemu uspokojení? Nebo že vakuové pumpy a umělé vaginy jsou pouze mužskou záležitostí? Omyl, pokud tyto hračky přizvete ke společnému sexu, zaručeně dostanete do varu i svého partnera. Pokud už robertky i dilda získaly ve vaší ložnici čestné místo, vyzkoušejte něco zcela nového. Může to být třeba anální kolík, který uvolní váš zadeček před sexem nebo španělské mouchy fungující jako účinné afrodiziakum pro zvýšení sexuálního apetitu.

Ohodnoťte tento článek:
4,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Stěhujete se do nového hnízdečka lásky? Využijte ho ke zpestření sexuálního života