Menu
WomanOnly
Móda a styl

Stylové pánské hodinky? Nasaďte si kousek od italské módní ikony!

Hledáte luxusně vypadající hodinky? Ať už pro muže či pro ženy, nabídka hodinek je opravdu široká. U mužů se jedná o ten jediný správný šperk, kdežto ženy zase často rády hodinky střídají k nejrůznějším outfitům, a tak jich mají často i více. A právě pokud si chcete pořídit více hodinek, abyste doladili svůj vzhled za všech okolností, určitě stojí za to sáhnout po módních hodinkách. Nabízejí je ikonické značky, které rozhodně musíte mít!

Jakou značku zvolit?

Volba značky hodinek je do značné míry samozřejmě osobní záležitostí. Každý máme jiné preference a každému se nám líbí něco jiného. Také je každému sympatická jiná značka. Pokud vám však jde opravdu o trendy vzhled, v žádném případě nešlápnete vedle zvolíte-li Armani hodinky. Italská módní ikona zkrátka nemůže zklamat nikoho. Přináší vysokou dávku stylu u každého modelu a je jedno, zda se jedná o oblečení, parfémy či právě hodinky. U většiny hodinek si můžete vybírat z celé řady designů, přitom rozhodující je také řemínek. Ten může být zpravidla:

  • Ocelový
  • Kožený

Ocelové řemínky se vyznačují dlouhou vydrží, kdežto kožené vám zase mohou být příjemnější na ruce. Pokud kupujete hodinky pánské, lze doporučit vsadit na elegantní styl, který můžete podtrhnout ocelovým i koženým řemínkem dle vašeho gusta. Pro hodinky do společnosti a třeba k saku, rozhodně volte spíše decentnější vzhled. Třeba u koženého řemínku se skvěle hodí černá nebo hnědá kůže.

Nezapomínejte na funkce

U módních hodinek je velice důležité, jak vypadají a mnoho lidí si oblíbilo jednoduché elegantní modely, které zkrátka pouze ukazují čas. Takovou vodotěsnost hodinek, však ocení naprosto všichni. Většina takových hodinek zvládá bez problémů mytí rukou a nemusíte je zkrátka střežit jako oko v hlavě.

Pokud už chcete některé z rozšířený funkcí, tak samozřejmě není důvod si je nedopřát. Tady by vás měl zajímat chronograf. Ten může nabízet takové funkce, jako jsou nejčastěji stopky, se kterými zkrátka můžete odměřovat časové intervaly.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Stylové pánské hodinky? Nasaďte si kousek od italské módní ikony!