Menu
WomanOnly
Móda a styl

Super legíny na fitness

Jistě se shodneme, že lépe se nám cvičí, když máme outfit, který se nám líbí. On i střih, barvy a vzory umí postavu krásně vymodelovat, alespoň opticky. Tím pádem máte do cvičení větší chuť. Už máte svoji výbavu?

Legíny pro každý sport

U oblečení na cvičení oceníme určitě funkčnost. Oděv by měl být pohodlný. Neměl by se zařezávat, tudíž očekáváme, že švy by měly být minimalistické nebo žádné. Ideální je, když odvádí pot, abychom byly v suchu. Ale ruku na srdce, jako první nás zaujme design. Legíny s pěkným vzorem. Barvami, které se nám hodí ke zbytku outfitu. Dokonale zdůrazňují křivky našeho těla, protože v posilovně můžeme najít potenciálního partnera. Fitness legíny by měly i obepínat křivky tak, abychom viděly výsledky našeho cvičení. Záleží také na tom, jaký sport provozujete. Když cvičíte klidnější sporty jako jógu nebo pilates, můžete mít delší legíny, protože je lepší, když jste v teple. Pro rychlejší cvičení, například kardio, postačí vám ¾ legíny. Nebudete se cítit tak svázané a navíc bude trénink komfortnější. To platí i pro svižnější cvičení, jako je například box.

Fitness legíny – výběr

Na výběr máte z mnoha typů sportovních kalhot. Mohou to být barevné legíny, jež nabízí širokou škálu možností. Nabízí se jednobarevné variace. Může jít o tlumenější odstíny nebo výrazné kalhoty. Stejně tak vám padnou legíny s postranním barevným popruhem, ten opticky zeštíhlí nohy. Z barevných vzorů se vám rovněž naskýtá možnost více barevnějších variací. Máte rádi větší grafické prvky, ale bojíte se výrazných barev? Nevadí, tlumenější tóny nejsou tak nápadné. Legíny jsou dnes v módě, proto je nabídka pestrá. Podívejte se například na stránky www.utopy.cz, kde najdete celé kolekce různých legín. Vybrat si můžete z mnoha velikostí, střihů i barevných variací.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Super legíny na fitness