Menu
WomanOnly
Láska

Svatba pod širým nebem

Svatební den je zaručeně jedním z nejkrásnějších dnů ve Vašem životě. Aby Váš svatební den byl dokonalý, čeká Vás spousta plánování a příprav. Mezi ně patří zajisté i příprava svatební hostiny. Ve výběru prostoru pro svatební hostinu jsou dnes nastávající novomanželé více odvážnější a kreativnější než dřív. Tudíž se nemůže nikdo divit, že stále více jsou v oblibě netradiční svatby na netradičních místech. Mnoho lidí si myslí, že netradiční svatba je velmi nákladný nesplnitelný sen. Omyl! Netradiční svatba dávno není otázkou zámků či exotických pláží. Stále více párů dává přednost svatbě pod širým nebem někde na zahradě. Možná jsme právě našli důvod, proč se říká ,,Love is in the air!“.

Zahradní party stan

Mějte Vaši svatební hostinu pod pořádnou střechou se zahradním party stanem, který Vás ochrání před sluncem, prudkým větrem nebo deštěm. Svatební stany můžete koupit v různých velikostech a provedení. Dnes se svatební stany vyrábějí z velmi kvalitních materiálů, které zajišťují nepromoknutí stanu a zajišťují prodyšnost. Stany disponují pevnou konstrukcí, která zaručuje maximální stabilitu.

Svatba pod širým nebem, zahradní party stany

V každém stanu by neměly chybět parkety, které eliminují rizika spojená se stabilitou a vyrovnávají nerovný terén. Navíc si žádná žena nepřeje, aby se jí podpatky bořily do trávy. Na parketách by měl stát vkusně dekorovaný velký stůl se židlemi. Letní horké dny nebo chladné noci? Žádný problém. Topení či klimatizace je vhodným řešením. Stále oblíbenější jsou topné lampy. Osvětlení a svatební dekorace už jen podtrhne jedinečnou atmosféru.

 

Párty stan vykouzlí příjemnou atmosféru a budou si ho zajisté vychvalovat rodiče malých ratolestí, které se mohou venku pořádně vyřádit. Pokud jim poblíž stanu postavíte ještě nafukovací hrad, budou Vás všechny ratolesti zbožňovat. Máte čtyřnohé miláčky, které chcete mít na svatební hostině také? Se zahradním party stanem snadno realizovatelné. Plusem zahradních stanů je navíc snadná montáž, a proto pár statných chlapů hravě zvládne stan postavit za pár minut.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Svatba pod širým nebem