Menu
WomanOnly
Krása

Svatební sen herečky Lenky Vacvalové, projekt profesionálů

Svatební den se stává pro každou ženu dnem nejdůležitějším. Je potřeba obstarat místo, květiny, fotografa, je nutné postarat se sama o sebe. Pražský fotograf Alex Macciani pak předvádí práci svatebních odborníků, se kterými se nic nepokazí.

Svatební sen skutečností

Projekt Svatební sen, který vymyslel a zrealizoval fotograf Alex Macciani, propojil svatební organizátorskou špičku a předvedl exhibici dokonalého dne D.

Svatební sen Macciani

Nevěsta, moderátorka a herečka Lenka Vacvalová v hlavní roli. Zdroj: Alex Macciani, fotograf projektu

V hlavních rolích nevěst se pak objevily tři překrásné ženy, brunetka, modelka Patricie Blanka Skálová, blondýnka, modelka Nikol Brzobohatá, a jako zástupkyně zrzavých kadeří slovenská moderátorka a herečka Lenka Vacvalová, známá především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Prostory hotelu Aria

Svatebni sen Macciani

Modelky nevěsty v prostorách stylového hotelu Aria. Zdroj: Alex Macciani, fotograf projektu

Tříměsíční příprava cesty k dokonalosti vyvrcholila celodenním focením v prostorách stylového hotelu Aria na pražské Malé Straně. Hotel se pak stal nejen hlavním partnerem celého focení, ale také představil své prostory jako přímo stvořené pro nevšední zážitek z velkého životního kroku. O květinovou výzdobu a květiny pro nevěsty samotné se postarala La Floorista.

Tým profesionálů

Svatební sen Macciani

Svatební den plný dokonalosti. Zdroj: Alex Macciani, fotograf projektu

O nevěsty bylo postaráno znamenitě. Pod rukama zkušených kadeřníků ze salonu Michelangelo se na hlavách dam rodily jen nejkrásnější účesy. O pleť se postarala vizážistka K. Krobová. Nejdůležitější úlohu pak nesl salón Venésis, který velkou nabídkou svých šatů pro jednotlivé typy postav i žen našel každé z nevěst ty pravé. Celkový styling pak například šperky ze společnosti Preciosa doladila stylistka K. Dimitrovová.

Alex Macciani, fotograf a tvůrce

Svatební sen Macciani

Krásu šatů ze salónu Venésis podtrhl um fotografa. Zdroj: Alex Macciani, fotograf projektu

Tvůrce celého projektu, fotograf Alex Macciani, se pak postaral o dokumentaci nejen příprav, ale i výsledných prací celého týmu. Vznikla tak galerie tří typů dívek, blondýnky, brunetky a zrzky, a jejich dokonalého dne D.

Při organizaci životní události nelze spoléhat na amatéry, je nutné jednat se zkušenostmi profesionálů, na které se budete moci spolehnout.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Svatební sen herečky Lenky Vacvalové, projekt profesionálů