×
WomanOnly

Svatební sen herečky Lenky Vacvalové, projekt profesionálů

Svatební sen Macciani
Krásky v roli nevěst. Zdroj: Alex Macciani, fotograf projektu

Svatební den se stává pro každou ženu dnem nejdůležitějším. Je potřeba obstarat místo, květiny, fotografa, je nutné postarat se sama o sebe. Pražský fotograf Alex Macciani pak předvádí práci svatebních odborníků, se kterými se nic nepokazí.

Svatební sen skutečností

Projekt Svatební sen, který vymyslel a zrealizoval fotograf Alex Macciani, propojil svatební organizátorskou špičku a předvedl exhibici dokonalého dne D.

Svatební sen Macciani
Nevěsta, moderátorka a herečka Lenka Vacvalová v hlavní roli. Zdroj: Alex Macciani, fotograf projektu

V hlavních rolích nevěst se pak objevily tři překrásné ženy, brunetka, modelka Patricie Blanka Skálová, blondýnka, modelka Nikol Brzobohatá, a jako zástupkyně zrzavých kadeří slovenská moderátorka a herečka Lenka Vacvalová, známá především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Prostory hotelu Aria

Svatebni sen Macciani
Modelky nevěsty v prostorách stylového hotelu Aria. Zdroj: Alex Macciani, fotograf projektu

Tříměsíční příprava cesty k dokonalosti vyvrcholila celodenním focením v prostorách stylového hotelu Aria na pražské Malé Straně. Hotel se pak stal nejen hlavním partnerem celého focení, ale také představil své prostory jako přímo stvořené pro nevšední zážitek z velkého životního kroku. O květinovou výzdobu a květiny pro nevěsty samotné se postarala La Floorista.

Tým profesionálů

Svatební sen Macciani
Svatební den plný dokonalosti. Zdroj: Alex Macciani, fotograf projektu

O nevěsty bylo postaráno znamenitě. Pod rukama zkušených kadeřníků ze salonu Michelangelo se na hlavách dam rodily jen nejkrásnější účesy. O pleť se postarala vizážistka K. Krobová. Nejdůležitější úlohu pak nesl salón Venésis, který velkou nabídkou svých šatů pro jednotlivé typy postav i žen našel každé z nevěst ty pravé. Celkový styling pak například šperky ze společnosti Preciosa doladila stylistka K. Dimitrovová.

Alex Macciani, fotograf a tvůrce

Svatební sen Macciani
Krásu šatů ze salónu Venésis podtrhl um fotografa. Zdroj: Alex Macciani, fotograf projektu

Tvůrce celého projektu, fotograf Alex Macciani, se pak postaral o dokumentaci nejen příprav, ale i výsledných prací celého týmu. Vznikla tak galerie tří typů dívek, blondýnky, brunetky a zrzky, a jejich dokonalého dne D.

Při organizaci životní události nelze spoléhat na amatéry, je nutné jednat se zkušenostmi profesionálů, na které se budete moci spolehnout.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*