Menu
WomanOnly
Sex

Syrečky jako afrodiziakum. Rozvášněte s nimi vašeho partnera

Redakce

Redakce

1. 4. 2013

Dámy, připadá vám, že si vás váš partner dostatečně nevšímá? Chtěli byste v něm rozdmýchat dávno zapomenutou touhu? Pak zapomeňte na libé vůně, které znáte a vydejte se do obchodu pro něco ostřejšiho. Vášeň vašeho miláčka probudí syrečky.

Olomoucké tvarůžky jsou podle britských vědců doslova probouzečem chtíče. Mají prý daleko větší účinek než ústřice či čokoláda.

Delikatesa k vínu

Připravte pro vás dva nezaměnitelný večer. Stačí ztlumit světla, rozsvítit svíčky, nalít si sklenku oblíbeného vína a to nejdůležtější – naservírovat vašemu milému syrečky. Když je navíc budete namáčet ve slunečnicovém oleji a zakusovat švarkovými plackami, od babičky právě upečené, máte úspěch zaručen.

Vášeň pod polštář

Pokud by však váš muž byl imunní a nezareagoval by na vámi připravenou pochoutku, máme pro vás ještě jeden tip. Až si budete chtít odvést vašeho drahého do ložnice, nalaďte pokoj erotickými vůněmi. Schovejte pod polštáře pár olomouckých tvarůžků a počkejte až se jejich pach dostane do všech koutů. A pokud navíc trochu přitopíte, vjem se tak umocní a vašeho muže to přímo rozříční.

Apríl

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Syrečky jako afrodiziakum. Rozvášněte s nimi vašeho partnera