Menu
WomanOnly
Hubnutí

Tajemství štíhlých celebrit: Příroda? Ne, liposukce

Komerční sdělení

Komerční sdělení

23. 12. 2015

Občas mívám slušný náběh na depresi, když vidím herečku, která je dvakrát starší než já a přitom má o tolik lepší postavu. Většinou naštěstí zůstávám jen u náběhu: ne vždy je totiž krása té oné dámy přírodní. Taky závidíte celebritám dokonalé postavy? Nemusíte. Většina z nich si vypomohla liposukcí.

Kdo vypadá v šedesáti na dvacet?

Doba je prostě taková, pokud chcete uspět v šoubyznysu a udržet se tam, musíte se až do sedmdesáti tvářit, že je vám pětadvacet. Toho nedosáhnete cvičením, zdravými obědy ani láskou k celerové šťávě, jak některé známé tváře tvrdí. Pomůže jen dobrý plastický chirurg.

Celebrity už nedělíme na „s plastikou“ a „bez plastiky“, ale na „s plastikou“ a „s plastikou, ale tajně“. Zahraniční modelky, zpěvačky a herečky většinou drží své úpravy pod pokličkou, třeba taková Madonna se už skoro šedesát let tváří, že stačí trochu cvičit a nikdy nezestárnete.

České celebrity se naopak liposukcí často chlubí: je to reklama pro ně i pro kliniku, která zákrok provedla. Tak se stává, že v novinách najdete fotku modelky, jak se zářivě usmívá zpod ruky chirurga. Titulek většinou tvrdí, že byla „přistižena“. Ano, náhodou.

Kdo tajně, kdo veřejně?

V zahraničí kolují věčné dohady o celebritách, které liposukci pravděpodobně podstoupily, ale nepřiznaly by to ani na mučidlech. Patří k nim třeba Beyoncé, Britney Spears nebo Kim Kardashian. Možná si říkáte: „Cože, Kim? Ta s tím… hm… výrazným pozadím?“ Ano, tahle Kim. Liposukce totiž nemusí vždycky sloužit jen k „zhubnutí“, pomáhá celebritám vytvarovat křivky. To vysvětluje, proč vypadají na červeném koberci tak dokonale.

V Čechách se liposukcí nikdo netají, celebrita se nechá vyfotit na klinice, které tím udělá reklamu, a všichni jsou spokojení. K celebritám, které se nebojí liposukci přiznat, patří třeba Agáta Hanychová, Eva Decastelo a Simona Krainová. Dámy se většinou nechávají „vylepšit“ po porodu, což není těžké pochopit. Proč nevypadat ze dne na den zase jako před těhotenstvím, když to jde?

Co pánové a liposukce?

A teď se podržte: liposukci nepodstupují jen herečky, modelky a zpěvačky, ale i jejich mužské protějšky! Rozhodl se pro ni třeba Michal David. Taky se mi nechtělo věřit, že i on – zrovna on. A není to jediný muž, který se liposukce nebojí. I světoznámý návrhář Osmany Laffita se nechal trochu „doladit“. Jako návrhář a módní ikona potřebuje vypadat k světu, tak proč ne?

Laffita podstoupil moderní typ liposukce – ultrazvukovou liposukci, která nebolí a po které nemusí ležet v nemocnici. Druhý den už zase okouzloval všechny kolem svým dokonalým stylem. Liposukci Laffitovi prováděl MUDr. Ondrejka z Medicom Clinic, který k ní řekl: „Tuhle liposukci tady běžně provádíme. Je to výkon, který se provádí v celkové anestezii, takže bude spát. Po operaci dostane nějaké léky proti bolesti a na druhý den bude úplně v pohodě.“

Laffita chtěl tím, že liposukci sám podstoupit, říct ostatním mužům, že se nemají čeho bát a že je to docela normální věc. Tak si říkám… Když se liposukce nemají bát muži, co potom my, ženy? Nevím, jak vy, ale já bych do toho šla. My si taky zasloužíme dokonalou postavu, nebo ne?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tajemství štíhlých celebrit: Příroda? Ne, liposukce