Menu
WomanOnly
Krása

Taková jsem já, Vaše Dominika Kolcová

Jmenuji se Dominika Kolcová a narodila jsem se v Hradci Králové v roce 1998. V Hradci Králové jsem absolvovala Základní školu Josefa Gočára. Na střední školu jsem chodila na Gymnázium Nový Bydžov, jelikož rodiče koupili v Kunčicích u Nechanic domek, kam jsme se přestěhovali.

V roce 2017 jsem studium na Gymnáziu Nový Bydžov úspěšně zakončila maturitní zkouškou. Poté jsem zvažovala, jakou vysokou školu budu studovat. Vysokou školu určitě studovat chci, ale zatím na to nebyl čas vzhledem k tomu, že i já patřím mezi tisíce dívek, které si chtějí splnit svůj sen a stát se modelkou, poznat svět, pohybovat se v záři reflektorů, chodit po molu a předvádět modely návrhářů, které povznesou ženskou krásu, půvab, přitažlivost; zkrátka být samy sebou.

V roce, ve kterém jsem maturovala, jsem se přihlásila na Českou miss. Dostala jsem se do semifinále a po několika měsících se konalo soustředění v Luhačovicích. Do finále jsem se nedostala, ale i přesto to byla obrovská zkušenost. V létě mě Česká miss kontaktovala, abych se zúčastnila Miss Golf v Senici na Slovensku. V průběhu léta následovalo další pozvání na Miss Queen. Zde jsem poznala prezidenta soutěže Slovenská miss, pana Jozefa Oklamčáka. Z této soutěže vzešly další nabídky od pana Oklamčáka, který mě delegoval na měsíc do Číny na soutěž Miss Model of the World. Tam jsem poznala, že být mezi prvními je opravdu dřina, a umístila se mezi 62 dívkami na krásném čtvrtém místě.

Dominika Kolcová miss čr

Před Vánocemi mi přišlo další pozvání do Číny, kam mě opět delegoval pan Oklamčák. Tentokrát to bylo do Nanjingu, kde jsem byla mezi 12 krásnými dívkami. Dostala jsem ocenění Miss Charm, bylo to něco úžasného.

Abych dobře vypadala, cvičím jógu a chodím do kosmetického salonu Ell Visage s.r.o. v Hradci Králové. O mou pleť pečuje kosmetička Jana Prouzová, která má letité zkušenosti a dle mého názoru patří mezi špičky ve svém oboru. Za to jí patří mé velké díky. Co se týká stravy, mám ráda pestrou stravu, ale můj nešvar je závislost na sladkostech.

Teď k soutěži a tomu, co mi dala. Naučila jsem se vážit si každého dne, svého zdraví i zdraví své rodiny, která mě podporuje, jak může. Dále si nesmírně vážím a jsem ráda za to, že jsem byla delegována panem Oklamčákem, měla příležitost vycestovat a poznat spoustu dívek z jiných zemí, jejich mentalitu a zvyky. Měla jsem obrovské štěstí na super kočku ze Slovenska, jmenuje se Patricia a zůstane mi v srdci navždy. Až pojedu na Slovensko, stoprocentně bude první, kterou navštívím, je to tak úžasný člověk, ani nenacházím slov, jak to popsat – prostě super, super, super!

Na těchto soutěžích jsem si uvědomila, že nic není zadarmo. Dostat se na výsluní je obrovský kus práce, sebezapření, pevné vůle. Nevzdávat se a jít dál za svým snem a doufat, že se stane skutečností.

V současnosti jsem byla na castingu Miss Czech Republic 2018 a postoupila jsem do semifinále. Jaká bude moje další cesta těžko říct, je tam mnoho sympatických dívek.

Ale já vím, co udělám. Vím, že budu moc bojovat o finálové umístění.

Ohodnoťte tento článek:
2,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Taková jsem já, Vaše Dominika Kolcová