Menu
WomanOnly
Kam s dětmi za kulturou

Tělocvična Monkey´s Gym. Prostor v centru Prahy vaše děti nadchne

Redakce

Redakce

2. 11. 2013

Každé dítě by alespoň na chvíli v týdnu mělo zvednout tělo od počítače a televize. Co kdyby strávilo chvíli v  tělocvičně Monkey´s Gym v Galerii Harfa, která letos oslavila rok od svého založení. O děti se vám postarají profesionálové a vy se mezitím můžete vydat na kávu nebo nákupy.

Prostor určen sportovně nadšeným dětem ve věku od 6 měsíců do sedmi let naleznete v nákupní Galerii Harfa na Praze 9. V průběhu celého týdne své děti můžete přihlásit na vybraný pohybový kroužek v časovém rozpětí od 9 hodin ráno do 8 hodin do večera. V tělocvičně je celá řada sportovního náčiní. V Monkey´s Gym najdete kromě gymnastického náčiní barevnou výmalbu a lektory, kteří vaše děti budou správně motivovat.

FOTO: Tělocvična Monkey´s Gym Zdroj: Monkey´s Gym

Tým Monkey´s Gym, spokojené maminky i jejich děti na oslavě narozenin tělocvičny. Zdroj: Monkey´s Gym

Pokud máte chuť, v tělocvičně můžete dítě zanechat bez osobního dozoru od 2,5 let věku dítěte, pokud ale máte rády o všem přehled, lze využít prosklené zdi tělocvičny a dítě v průběhu cvičení jednoduše pozorovat. Prostor je pak vhodný i pro organizaci dětských oslav.

První narozeniny tělocvičny oslavovaly i děti celebrit

FOTO: Ivana Jirešová v Monkey´s Gym. Zdroj: Monkey´s Gym

Spokojená maminka Ivana Jirešová s dcerou v tělocvičně Monkey´s Gym. Zdroj: Monkey´s Gym

K prvním narozeninám tělocvičny Monkey´s Gym přišly gratulovat i maminky z řad celebrit. Mezi nejznámějšími gratulantkami se objevila například Ivana Jirešová s manželem a dvěma dcerami, Gabriela Filippi s dcerou i synem a také Monika Zoubková s dětmi, které se na v tělocvičně cítili jako doma.

Vyzkoušejte pražský prostor Monkey´s Gym a veďte děti k pravidelnému pohybu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tělocvična Monkey´s Gym. Prostor v centru Prahy vaše děti nadchne