Menu
WomanOnly
Krása

Tělový peeling, vyberte si jen ten nejlepší. Vyzkoušeli jsme je za vás!

Redakce

Redakce

25. 5. 2014

Milujete ten pocit, když si oholíte nohy a vaše pokožka je krásně hebká a na pohled krásná? Není to způsobeno jen odstraněním nevzhledných chloupků, ale také tím, že spolu s nimi jste si nevědomky odstranila i špínu, mastnotu a odumřelé tělové buňky. Zde se dozvíte, jak si tento pocit dopřát po celém těle, kdykoli si budete přát.

Zařaďte do své sprchové rutiny tělový peeling aspoň jednou týdně a vaše pokožka bude krásně hebká, jemná a také dokonale vyčištěná do hloubky. Tělový peeling slouží k odstranění nečistot a hlavně odumřelých kožních buněk, které pokožku zatěžují a mohou ucpávat i póry.

Tělový peeling se skládá z tekutého mýdla či gelu, ve kterém jsou hrubší částečky, které zaručují hloubkovou očistu.

Womanonly pro vás vyzkoušelo

Na trhu je celá řada peelingů, ze kterých si můžete vybrat. Pravda, někdy je trochu obtížné je najít. My jsme pro vás objevili několik zaručeně nejlepších a nejvoňavějších peelingů. V obchodech je najdete u sprchových gelů, v některých případech i u tělových mlék. Vybrali jsme pro vás tyto:

Čistě přírodní

Rostlinný tělový peeling od Yves Rochet s meruňkovou vůní vaší pokožku rozzáří a příjemně provoní. Peeling zároveň obsahuje látky, které pokožku celého těla hydratují.

Zkrášlete se od hlavy až k patě

Se zkrášlujícím peelingovým krémem od Garnier. Tento peeling je bohatý na rostlinné oleje, které vaší pokožku zvláční.

Na borůvkách

Luxusní tělový peeling od Lumene je opravdu jednička. Obsahuje olej z borůvkových semínek, který benefituje vašemu tělu. Po použití tohoto peelingu, bude pokožka po celém těle krásně rozzářená a bude vonět po borůvkách.

Vanilková je nejen zmrzlina

Avon nabízí vanilkový tělový peeling z řady Naturals. Ve vaší sprše se rozhodně neztratí. Navíc cena je velice příznivá, takže váš rodinný rozpočet nijak nezatíží.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tělový peeling, vyberte si jen ten nejlepší. Vyzkoušeli jsme je za vás!