Menu
WomanOnly
Sex

Tip na sex: Použijte vibrátor a vyměňte si s partnerem roli

Redakce

Redakce

7. 10. 2013

Ano, vidíte dobře. Takzvanou sexuální techniku STRAP-ON si oblíbilo mnoho heterosexuálních párů a internetové diskuze na toto téma jsou v plném proudu. Někoho to zaráží, pro jiné je tato technika jako sen.

Neumíte si STRAP-ON představit? Je to jednoduché. Žena si vezme připínací vibrátor a uspokojuje jím svého partnera do konečníku. Určitě si říkáte, že je to spíše homosexuální praktika, ale to už dávno není pravdou. Heterosexuální páry si STRAP-ON natolik oblíbily, že si bez něj už sex neumí předstvit.

Jak to cítí žena

Vibrátor je ženě velmi blízký, proto pro ni nástroj, který je potřeba k STRAP-ON, je velmi známý. Navíc partnerka nemá nikdy takovou možnost vyzkoušet si to pořádné přirážení, o kterém si muži často povídají jako o tom nejlepším požitku a pocitu nadvlády. Při této speciální technice si přirážení může vyzkoušet konečně i ona. A mnohé z nich si to patřičně užívají.

Tip: Nezapomeňte na lubrikační gel, bez něj byste si totiž jen těžko užili.

Jak to cítí muži

Partner, který k tomuto pestrému sexuálnímu aktu má blízko, si to stoprocentně užije. Přes konečník se totiž partnerka dostane až k dráždění prostaty, což je pro muže nejspíš to nejlepší uspokojení. „Zaráží mě jeho reakce přitom – vyvádí jako pominutý a vždy je štěstím bez sebe,“ uvádí jedna z žen při diskuzi na internetu.

Není od věci, když vše vezme do rukou žena

Tip: Je potřeba si penis a varlata držet, zejména při misionářské poloze. Penis by se totiž mohl skřípnout do vibrátoru a tím by z příjemného večera bylo akorát nepříjemné ledování.

Vše spolu pořádně proberte

Než se ale do pestrého sexuálního života pustíte, v klidu si sedněte a proberte, jestli opravdu tato technika vyhovuje jak vám, tak vaší drahé polovičce. Po čem totiž prahnete vy, může být pro druhého člověka nepříjemným nebo dokonce odporným. Pořádně si spolu promluvte a pokud se na názoru shodnete, můžete vyrazit rovnou směr sexshop pro partnerčin nový penis.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tip na sex: Použijte vibrátor a vyměňte si s partnerem roli