Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Tipy na aktivity: Jak oživit vztah díky novým zážitkům

Adéla Beranová

Adéla Beranová

5. 8. 2014

Když jste čerstvě zamilovaní, je vám dobře kdekoli a pořád máte co dělat. V dlouhodobějším vztahu je potřeba jednou za čas přijít s nějakou novinkou, aby se mezi vás nevplížila nuda. Máme pro vás tipy na aktivity, díky kterým vás bude neustále bavit trávit čas spolu.

Sportovní nadšenci mají mnoho možností

Jestli jste s partnerem propadli sportu už dávno, není nic jednoduššího než se pomocí nějaké fyzické aktivity trochu pobavit. Vyzkoušejte něco nového, objevujte sportovní trendy nebo nové výletní trasy. Populární a zábavné jsou teď třeba terénní koloběžky pro dospělé. Můžete si s nimi užít pohodové sjezdy nebo nabrat trochu té fyzičky při výletech.

Sporty pro nesportovce

Ani nemusíte být sportovní šílenci, abyste se mohli při sportu ve dvou pobavit. Mezi méně náročné aktivity patří třeba golf. Základní sada holí nestojí svět a i základní kurz není nijak drahý. Společné učení a následné chvíle strávené v přírodě na hřišti vám zajistí zábavu a přinesou čerstvý vzduch i do společného soužití.

Kultura všeho druhu

Jsou i lidé, kteří se zarytě sportu vyhýbají. Ani těm ale nemusí hrozit nekonečná vztahová nuda. Zkuste spolu prozkoumat třeba okolní kulturní nabídku. Staňte se odborníky na filmové novinky a objíždějte filmové festvaly, co jich v Česku a blízkém zahraničí jen je. Na podzim pak můžete plynule přejít do začínající divadelní sezony. Večery plné zážitků poskytnou i večery strávené na komorních i masových koncertech.

Na zahrádku se psem

V dnešní uspěchané a přetechnické době se mnoho lidí vrací k tradici zahraničení. Není nic jednoduššího než si pronajmout zahrádku a stát se pěstitelem zeleniny, ovoce či okrasných květin. Uvidíte, že trocha fyzické námahy a radost z jejích výsledků pomůže i vašemu vztahu. Když se vám k tomu bude kolem nohou motat třeba i pejsek, je po nudném stereotypu.

Nemusíte být jenom spolu

Když už jste s partnerem opravdu dlouho, netoužíte mít veškerý čas jenom sami pro sebe. Vašemu vztahu nijak neuškodí, když se budete bavit v partě. Najděte si nové kamarády, přihlašte se do amatérského volejbalového týmu, připojte se k okrašlovacímu spolku nebo jednoduše založte vlastní. Fantazii se meze nekladou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tipy na aktivity: Jak oživit vztah díky novým zážitkům