Menu
WomanOnly
Televizní tipy

Tipy na dobré filmy pro romantiky i nebojsy

Občas se stává i té největší královně večírků, že se jí nechce vyrazit do víru noční zábavy a touží jen si lehnout s partnerem k dobrému filmu. Celé týdny básníte o filmech, které byste chtěla vidět, ale když už sedíte před televizí vlastně ani nevíte, co byste si chtěla pustit. Proto jsme pro vás sepsali seznam filmů, které byste určitě měla vidět. Připravte si popcorn, začínáme!

Pro milovnice romantiky

Jak se říká, je zbytečné nosit dříví do lesa. Proto vám samozřejmě nebudeme doporučovat filmy jako je Hříšný tanec, nebo Titanic, které zná asi každý. Je ale spousta romantických filmů, které nejsou příliš známé, ale přesto stojí za zhlédnutí.

Jeden takový dojemný příběh vypráví film Pod jednou střechou, který netradičně poukazuje na fakt, že co se škádlívá, to se rádo mívá. A že i lidé, kteří se zprvu nenávidí, mohou posléze zjistit, že láska a nenávist mají opravdu tenkou hranici.

Takovou typickou romantikou je i film Popelky. Ten zase vypráví o strastech silnějších žen, které jsou však velmi krásné, stačí se zbavit přebytečných kil, aby se staly Popelkami.

Horor night

Ne každá z nás však má ráda přeslazené příběhy, které jsou realitě často velmi vzdálené. Pokud se ráda bojíte, určitě toužíte zhlédnout nějaký pořádný horor, i pro vás máme tipy na filmy.

Hororový film Sinister definitivně převálcoval všechny klasiky, jako je Kruh nebo Vřískot. Jedná se o velmi moderní film, který je však nespoléhá na efekty, ale na příběh. Uvidíte, že tenhle film vystraší i ty největší nebojsy, slabším povahám ho doporučujeme zhlédnou ještě za světla.

Další hororový film je opět pro silnější nátury. Jmenuje se Žena v černém a bude se snažit zapůsobit především na vaši psychiku. Jedinou nevýhodou filmu je, že v něm ústřední postavu hraje Daniel Redcliffe a tak se musíte oprostit od toho, že hrál Harryho Pottera.

Akční nebo sci-fi film pro dobrodružné ženy

Pokud se ráda vznášíte s hlavou v oblacích, pak pro vás bude nejlepší nějaký ten akční nebo sci-fi film.

Určitě stojí za to vidět film Nevědomí, který je stále ještě novinkou v oblasti sci-fi filmů. Nejen, že v něm hraje božský Tom Cruise, ale potěší vás i moderní efekty spojené se skvělou hudbou, která dokresluje úžasný příběh. Určitě si Nevědomého pusťte, nebudete litovat!

Akční komedie Dostaňte agenta Smartha je ideální pro ty, kteří mají rádi něco mezi špióny nabitým akčňákem a vtipem hýřící komedií. Uvidíte, že vás příběh netradičního tajného agenta rozesměje a dojme zároveň.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tipy na dobré filmy pro romantiky i nebojsy