Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Tipy na narozeninovou párty: Uspořádejte nezapomenutelnou oslavu

Dobrou narozeninovou party  by měla alespoň jednou zažít každá z nás. Nejen, že oslavy podporují sebevědomí, protože se vše točí kolem vás, ale zároveň utužují a vytváří nová přátelství. Velkou otázkou vždy bývá kde a jak takovou party zorganizovat, kolik hostů pozvat a v neposlední řadě také kolik si máme vyčlenit peněz. 

Roční období

Pokud jste se narodila v letních měsících, pak jste dítě štěstěny. Svůj večírek totiž můžete uspořádat prakticky kdekoli. Můžete udělat velkou garden party přímo u vás doma nebo zajít na nějakou letní diskotéků či do klubu, kde to v létě žije. Další variantou je pro vás chalupa nebo chata, kde se vyhnete prudérním stížnostem na hluk. Nabízí se také party u řeky s grilováním. Fantazii se meze nekladou!

Jestliže jste však nenarodila v měsících, kdy je počasí téměř ideální, pak se musíte trochu více zamyslet, kde oslava může být. Nechcete přeci, aby vaši hosté umrzli, nebo promokli na kost! Zarezervujte si salonek, nebo stůl ve své oblíbené hospůdce a nechte se obskakovat tamějším personálem. Další možností je oslava v pohodlí domova či chalupy. Zkrátka volte teplá a útulná místa!

Jednoduchý recept na višně v rumu. Oceníte před každou párty!

Vše si pečlivě naplánujte

Už jste si vybrala a zarezervovala místo oslavy a teď začínáte plánovat samotnou oslavu. Častou začátečnickou chybou je to, že se upínáte na maličkosti, jako je například barva výzdoby a jestli koupíte CocaColu, nebo Pepsi. To by byl ale velmi špatný začátek, musíte totiž oslavu brát jako komplexní celek!

Nejprve si ujasněte kolik svých úspor chcete do párty investovat. Například oslava pro 15 lidí vás bude stát minimálně 3000! Podle toho si sestavte seznam hostů a rozešlete jim co nejdříve pozvánky (ať už elektronicky, nebo klasicky na papíře), aby si mohli udělat čas. To je ten první krok, který byste měla udělat, ne nakoupit barevné balonky!

Láska i zábava prochází žaludkem!

Pokud jste neuspořádala party v restauraci, kde vám jídlo dozajista připraví, pak se musíte zamyslet, co svým hostům naservírujete. Na celý večer vám totiž jenom brambůrky a slané tyčinky stačit nebudou, a to obzvlášť pokud plánujete pozvat i muže. Ideální je, pokud budete na party grilovat. Pak stačí nakoupit různé druhy masa a zeleniny a každý už si něco opeče.

20 receptů na zdravé chlebíčky a jednohubky: Mlsejte zdravě

Jestliže však nemáte možnost grilovaní, pak zkuste objednat třeba pizzu, která chutná téměř každému. K tomu pořiďte nějaké chlebíčky a udělejte třeba muffiny. Každý host sebou většinou přinese nějaké to jídlo i pití, takže tento hrubý základ by vám měl stačit. Co se týče pití kupte klasicky Colu, Sprite a nějakou perlivou vodu, která bude potřeba zejména ráno!

Hudba a výzdoba potěší smysly

Nezapomeňte si také zajistit kvalitní repro-bedny. Hudbu tak nebude rušit nepříjemný šum a všechny dříve nebo později roztančí. Nespoléhejte na to, že pustíte nějaké radio a sestavte si svůj vlastní playlist oblíbených písniček.

Nakonec také zvažte jakou výzdobu zvolíte a myslete u toho prakticky! Jestliže celou místnost zahltíte balónky a fáborky, budete se do nich pak celý večer zamotávat! Takže všeho s mírou.

Ohodnoťte tento článek:
2,9
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tipy na narozeninovou párty: Uspořádejte nezapomenutelnou oslavu