Menu
WomanOnly
Láska

Tipy na první rande: Prozradíme, jak nejvíc zazáříte

Redakce

Redakce

19. 5. 2013

Každá z nás už zažila x schůzek. Některé dopadly hůř, některé lépe. Co ale děláme špatně a proč jsme vždy nervózní? Poradíme vám několik tipů, jak se na první rande připravit.

Pohodlí nad krásu

Začněme hned s tím, jak se na rande obléct. Pokud se necítíte dobře v podpatcích a šatech, tak je rovnou zavrhněte a vezměte si něco pohodlnějšího, v čem se i tak budete cítit sebevědomě. Muži vycítí, když něco nesedí a když jste nervózní z toho, co všechno si musíte hlídat. Proto vyberte takové oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a budete se moct soustředit jen na něj.

Strašák jménem první rande a proč muži nemají rádi vystresované ženy?

Rozveďte konverzaci do všech směrů

Konverzace je hlavním bodem první schůzky a bohužel někdy i kamenem úrazu. Jestliže se chcete vyhnout trapnému tichu, připravte si už doma pár témat, o kterých byste se spolu mohli bavit. Pokud půjdete do restaurace, nabízí se mluvit o jídle, které jste si objednali, co oba nejraději jíte nebo naopak, co vám vůbec nechutná. Přejít pak můžete i k cestování, kde jste naposled byli, kde se vám nejvíc líbilo, jaké zážitky máte. Uvidíte, že se vám jazyk rozváže po prvních minutách, ani nemrknete.

Dopřejte mu pocit důležitosti

Muži jsou odjakživa samci a potřebují být uznáváni. Až tedy bude vyprávět nějakou pro něj důležitou historku, dobře ho poslouchejte a pokládejte mu další a další doplňující otázky. Uvidíte, jak bude rád, že se o dané téma a o něj zajímáte. A když ho navíc pochválíte, třeba za pěknou košili, kterou si dnes vzal, bude vás milovat.

Letmé dotyky

Pokud se vaše rande vyvíjí víc než dobře a vy byste chtěla i něco víc, naznačte mu to už v průběhu schůzky. Během historky, kdy se budete oba smát, se dotkněte jeho ruky. Pokud má delší vlasy, můžete mu upravit pramen za ucho. Když spolu půjdete večer venku, naznačte, že je vám zima, a nechte se od něj obejmout. První polibky na sebe nenechají dlouho čekat. A dál? To už je na vás.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tipy na první rande: Prozradíme, jak nejvíc zazáříte