Menu
WomanOnly
Láska

Tipy na romantickou žádost o ruku

Chystáte se vyslovit a přejete si, aby žádost o ruku vaší milé nebyla prostým pokleknutím se zásnubním prstýnkem, ale něco, na co vaše partnerka v životě nezapomene? Žádost o ruku jednoznačně patří mezi nejdůležitější události, které mohou v životě každé ženy nastat. Máme pro vás několik tipů jak zajistit, aby byla co nejromantičtější.

Mezi čtyřma očima

Některým mužům dá někdy pořádně zabrat, aby dokázali projevit city. Ženy si někdy ani neuvědomují, že jim muž tyto city prokazuje, každý to dělá svým vlastním způsobem. Neexistuje totiž žádný předepsaný způsob, jak ženě vyznat lásku. Proto většinou mužů dává přednost žádosti pěkně v soukromí – pouze mezi čtyřma očima.

Romantická večeře

Všechny ženy se s shodnou na tom, že když muž umí vařit, je to neskutečné plus. Proto chcete-li ženu okouzlit, vsaďte na dobrou večeři. Domácí prostředí, dobré jídlo, svíčky a hudba (napš. vaše společná kapela/píseň) spolu dohromady dokážou navodit romantickou atmosféru.

V případě, že vaření úplně neholdujete, můžete zvolit trochu méně soukromou verzi večeře v oblíbené restauraci. Tady ale musíte počítat s jistou dávkou pozornosti od okolí, jakmile vytáhnete zásnubní prsten. I zde se dá ale navodit velmi příjemné prostředí. Nezapomínejte, že láska přece prochází žaludkem.

Dovolená

Chystáte se na dovolenou? Právě tento okamžik může být jeden z ideálních příležitostí, kdy se vyslovit. Ať už se jedná o klidnou dovolenou u moře nebo dobrodružnou túru, na jejím konci, kdy jste plní dojmů, je skvělý nápad zakončit dovolenou tímto krásným okamžikem.

“Vaše” místo

Pamatujete si místo, kde jste se poprvé potkali, měli první rande nebo si dali první polibek? Většinou si tyto věci pamatují ženy, jelikož mají větší smysl pro detaily. Jestliže toužíte po opravdu romantické žádosti o ruku, zvolte pro ni “vaše” místo. Zásnubní prstýnek na takovém místě rozhodně nezůstane bez odpovědi ANO.

Žádost o ruku

Významné události

Další skvělou možnosti je využít významných událostí. Zde se vám nabízí hned několik možností. Opravdu romantická a kouzelná může být žádost o ruku o Vánocích. Vánoční atmosféra dokáže s lidmi udělat divy. Krabička se zásnubním prstýnkem pod stromečkem je ten nejlepší dárek, který můžete ženě k Vánocům dát. Nevíte, co dát ženě k výročí? Žádost o ruku v tento den se přímo nabízí. Pokud vás ani Vánoce ani výročí nelákají, můžete využít ještě partnerčiných narozenin.

Žádost o ruku ve velkém stylu

Kapitola sama o sobě je žádost o ruku se vší slávou. Žádost o ruku můžete přenést např. na festival/koncert, rodinnou oslavu nebo dokonce přímo na svatbu vašeho známého. V tomto případě ale musíte mít promyšlený scénář do posledního detailu, jakmile totiž vypadne jedna maličkost, celá akce spadne dominovým efektem.

Zásnubní prsten
Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tipy na romantickou žádost o ruku