Menu
WomanOnly
Sex

Tipy na silné přírodní afrodiziakum: Jak vrátit chuť na sex?

Tereza Szkatulová

Tereza Szkatulová

17. 9. 2013

Deštivé počasí, chladná rána i večery, čas jako stvořený k domácímu lenošení. Zapomeňte ale jen na nekonečné sledování seriálů, navnaďte sebe i partnera správnými potravinami k noci plné vzrušení a sexu.

Mandle, pistácie a jiné ořechy

Ořechy obsahující vysoké procento tuku, nenasycených mastných kyselin, v sobě ukrývají také velké množství minerálních látek. Jsou bohaté například na hořčík, vápník, draslík, železo a zinek. Dodávají nám tak energii a sílu.

Koření ve všech podobách

Aromatické koření všeho druhu aktivně podporuje činnost našich smyslů. Do jídelníčku proto zařaďte kromě pepře, vanilky a skořice také zázvor nebo ženšen.

Med

Sladké medové opojení má na naše tělo blahodárný vliv. Sladký med opět rozdmýchá naše smysly a rozpálí naše tělo. Ne nadarmo se pro líbánky v angličtině užívá výrazu „honeymoon“.

Čokoláda

Vrchol žebříčku afrodiziak. Jedna z nejstarších a nejúčinnějších látek pro podporu sexuální touhy uvolňuje svým požíváním do těla endorfiny známé pro své zklidňující účinky šířící v těle pohodu a uspokojení.

Vsaďte na výrazné chutě. Střídejte sladké se slaným, zkombinujte kořeněná jídla. Probouzejte skrze požitek z potravin smysly, chutě i energii.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tipy na silné přírodní afrodiziakum: Jak vrátit chuť na sex?