Menu
WomanOnly
Šperky a módní doplňky

Top 5 trendů slunečních brýlí. Co se bude nosit v roce 2023?

Sluneční brýle se nosí celoročně a chrání náš zrak před poškozením a podrážděním. Dávají nám možnost jasné viděti za slunečních dní a v neposlední řadě – je to skvělý stylový doplněk naší image. Jakých pět trendů bude vévodit roku 2023? Vyberte si styl, který vás vystihuje a podtrhne vaši osobnost.

Ray-Ban sluneční brýle zůstanou stále favority

O značce Ray-Ban jste ve spojitosti se slunečními brýlemi určitě slyšeli. Jak by také ne. Brýle této značky se často objevují ve filmech, seriálech i na slavných osobnostech. Značka Ray-Ban je zkrátka zárukou kvality, nadčasovosti i elegance. Původně byly brýle určeny pro piloty, ale jak se ukázalo, nyní je nosí všichni, proto se nebojte jejich kouzlu propadnout také vy.

Polaroid a jejich technika polarizačních brýlí

Značka Ray-Ban zdaleka není jedinou, se kterou se letos budete na ulicích a plážích potkávat. Své místo v žebříčku trendů mají také Polaroid brýle. Právě tato technologie polarizačních čoček od světového lídra se postará o to, že uvidíte dobře i v ostrém slunečním světle a nebudou vás rušit nechtěné odlesky.

Eco-friendly sluneční brýle jsou trendy

Nejenom tito dva výrobci patří k těm, kdo udávají trendy letošního roku. O své slovo se hlásí také eco-friendly brýle. Brýle, jenž byly vyrobeny v souladu s životním prostředím. Pokud vám záleží na budoucnosti naší planety, udržitelné materiály slunečních brýlí jsou tím pravým pro vás.

V kočičích brýlích budete k nepřehlédnutí

Nadčasové extravagantní sluneční brýle, které nebudou nikdy out, jsou rozhodně ty kočičí. Jejich netradiční tvar je k nepřehlédnutí a dokonale doladí libovolný outfit. Ostré rysy obličeje vyniknou v hranatých obroučkách, jemné naopak správně podkreslí jemné a oblé obroučky. Co se barev kočičích brýlí týče, všechny varianty jsou vítané a platí pravidlo, že čím barevnější, tím lepší. Vždy jen zvažte, jak tyto výrazné brýle sednou k vašemu typu obličeje. S výběrem vám ale vždy rádi pomohou experti v dobré optice.

Retro sluneční brýle ze 70. let jsou zpět

Všimli jste si, že v módě jsou aktuálně retro kousky? Neplatí to pouze o oděvech, ale také o slunečních brýlích. Retro brýle, které se nosily v 70. letech 20. století slaví ohromný comeback a kdo je nenosí, jako by ani nebyl. Modře, žlutě i hnědě zabarvená skla jsou trendy a barevné obroučky je dokonale doplňují. Vraťte se zpátky v čase s barevnými skly a vsaďte na moderní retro styl.

Retro sluneční brýle

Zdroj: Shutterstock

Ray-Ban, Polaroid, exo-friendly, kočičí tvar a retro zbarvená skla – to je pět zásadních trendů, které budou kralovat roku 2023. Pro jaký styl se rozhodnete? Vsadíte na nesmrtelnou klasiku, co padne všem, vyberete si nadčasovou technologii polarizačních čoček nebo podlehnete mámení sedmdesátých let?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Top 5 trendů slunečních brýlí. Co se bude nosit v roce 2023?