Menu
WomanOnly
Soutěže

TOP elixír nejen na zimu? Soutěžte o 100% šťávu z rakytníku řešetlákového!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

21. 11. 2016

Trend dnešní doby? Zdravý životní styl. I proto přibývá lidí, kteří sportují, dbají na správnou životosprávu a s pomocí přírodních přípravků se snaží maximálně si upevnit zdraví. Třeba i tím, že svému organismu dodávají optimálním způsobem to, co mu chybí.

Rakytník Řešetlákový

Rakytník řešetlákový, Zdroj: EkoMedica

Pokud jedete na stejné vlně, mohly by Vás zajímat přírodní doplňky stravy od renomované společnosti EkoMedica Czech, s.r.o. Jako jedna z mála ryze českých firem nabízí na trhu ucelenou řadu přírodních šťáv, které jsou k dostání na www.herbarna.cz.

Aktuálně můžete soutěžit se společností EkoMedica Czech o 5 půllitrových balení 100% šťávy z plodů rakytníku řešetlákového, každé balení v ceně 274 korun!  

Rakytník řešetlákový aneb trocha historie

Všechno, co byste o této rostlině s oranžovými plody chtěli vědět, najdete jednoduše v internetové Wikipedii. Například to, že v lidovém léčitelství Mongolska, Sibiře i v některých oblastech Číny se rakytník užíval již v dávné minulosti při různých zdravotních problémech. V tibetské tradiční medicíně patří mezi vysoce efektivní regenerační prostředek, který se používá například pro podporu srdeční činnosti.

Rakytník Řešetlákový

EkoMedica Rakytník 500 ml

Přírodní šťáva je získávána z rakytníkových plodů, které mají blahodárný vliv na správné fungování imunitního systému, srdeční činnost, metabolismus a aktivitu zažívacího traktu. Příznivě působí na kůži, na funkci sliznic oka, ústní dutiny i na sušší poševní sliznici. Plody rakytníku jsou bohaté na obsah vitaminu C, který je prospěšný nejen pro imunitu, ale také pro harmonii nervové soustavy, prospívá při únavě, ovlivňuje tvorbu kolagenu důležitého pro klouby, kůži a vlasy a působí také jako antioxidant. Šťáva EkoMedica Rakytník 500 ml neobsahuje chemické konzervanty a je k dostání na www.herbarna.cz za 274 Kč.

Soutěžní otázka: Jak se doporučuje šťávu EkoMedica Rakytník užívat?

1) minimálně 30 minut před jídlem

2) při jídle

3) maximálně 30 minut po jídle

Nápovědu najdete u produktu v záložce ŠŤÁVY EKOMEDICA na www.herbarna.cz

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 28. listopadu do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Vyhrává 5., 15., 35., 55. a 75. správná odpověď. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

TOP elixír nejen na zimu? Soutěžte o 100% šťávu z rakytníku řešetlákového!