Menu
WomanOnly
Krása

Toužíte po kvalitních a hustých řasách? Pečujte o ně pomocí aktivačního séra

Mít dlouhé, husté a tmavé řasy je fajn. Jak po letních dovolených vypadají ty vaše? Pokud právě sčítáte škody, které na nich napáchalo horké počasí a nedostatečná nebo nevhodná kosmetická péče, je pro vás ideálním řešením luxusní aktivační sérum na řasy značky Quintessence. Díky účinným přírodním složkám posiluje řasové kořínky, stimuluje růst nových řas a prodlužuje dobu růstu každé řasy. Ve výsledku budou řasy hustší i delší, efekt je viditelný už za pouhý měsíc.

„Ženy si v souvislosti s kvalitou svých řas nejčastěji stěžují na jejich nedostatečnou délku a hustotu, po letních dovolených navíc na zesvětlení řas sluncem a také na poškození vlastních řas například v důsledku aplikace řas umělých,“ říká kosmetička Iveta Koukalová působící v pražských Modřanech s tím, že řešením potíží může být kvalitní aktivační sérum na řasy.

Aktivační sérum na řasy z exkluzivní řady Q-SkinScience od značky Quintessence je bohaté na fytonutrienty, obsahuje patentované kombinace peptidů, extrakt z kmenových buněk vzácné odrůdy švýcarského jablka a vitaminy. Tento kosmetický přípravek je zcela bez obsahu hormonů, takže jeho používáním nehrozí nežádoucí vedlejší projevy jako například tmavé kruhy nebo otoky pod očima.

Alergie, těhotenství a menopauza  

Vedle již zmíněných umělých řas využívají ženy ke zkrášlení také možností odborného barvení řas nebo aplikace takzvané trvalé na řasy. „V dnešní době je ale spousta různých alergií a stále více mých klientek má problémy s citlivostí očí, takže na řasách nesnesou barvení ani trvalou,“ přibližuje kosmetička.

Stejně jako u žen s alergií může být  kvalitní aktivační sérum na řasy vhodnou volbou pro  čerstvé maminky, které si na zhoršenou kvalitu řas také často stěžují. „V těhotenství tělo hospodaří především ve prospěch budoucího potomka a na matku pak takzvaně nezbývá,“ vysvětluje Iveta Koukalová. Problémy s kvalitou řas provázejí kvůli hormonálním změnám i menopauzu.

Všechny bychom ale měly pamatovat na to, že základem krásných a zdravých očí je jejich každovečerní odlíčení. Používejte k tomu přípravky speciálně určené k péči o oční partie, které odstraní líčidla šetrně a zároveň dokonale. S nalíčenými řasami nechoďte spát, ale ani třeba plavat do bazénu. „Z řasenek se mohou uvolňovat drobné částečky, které oči dráždí. Ty pak často slzí a červenají,“ popisuje kosmetička. A pokud máte volno a čas trávíte doma, ideální je, když necháte řasy odpočinout a líčit je vůbec nebudete. Při pravidelném používání aktivačního séra na řasy ani nemusíte.

Quintessence Eyelash Activating Serum

Quintessence Eyelash Activating Serum

Cena 2 100 Kč, koupíte na www.quintessence.cz

Luxusní aktivační sérum pro delší, plnější a pevnější řasy obsahuje patentovanou kombinaci peptidů, extrakt z kmenových buněk vzácné odrůdy švýcarského jablka a vitaminy. Je bohaté na fytonutrienty, tedy na vysoce prospěšné rostlinné živiny. Peptidy účinkují jako růstové faktory, kmenové rostlinné buňky podporují dlouhověkost kmenových buněk kůže, vitaminy řasy vyživují. Eyelash Activating Serum tak řasy přirozenou cestou prodlužuje, zahušťuje, podporuje růst řas nových a celkově kvalitu řas zlepšuje. Sérum je nehormonální, s uživatelsky ověřenou účinností a efektním výsledkem za pouhé 4 týdny. Způsob použití je snadný – každý večer před spaním naneste jemným  štětečkem  na odlíčené horní i dolní oční víčko co nejblíže k samotným kořínkům řas.

Životnost jedné řasy je zhruba tři až pět měsíců. Po jejím vypadnutí naroste přibližně do dvou měsíců řasa nová. Pravidelným používáním aktivačního séra na řasy podpoříte jejich růst tak, že dřív než stará řasa vypadne, už roste nová. Takže řasy nejen působí, ale skutečně jsou celkově mnohem hustší.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Toužíte po kvalitních a hustých řasách? Pečujte o ně pomocí aktivačního séra