Menu
WomanOnly
Krása

Toužíte po štíhlejší postavě? Soutěžte o hubnoucí přípravek Reduxil duo

Redakce

Redakce

31. 8. 2017

Krásná a štíhlá postava je snem každé ženy bez ohledu na věk. Zaměřte se proto na zdravý životní styl a  detoxikaci těla. V naší soutěži můžete vyhrát přírodní doplněk stravy, který vám s tím pomůže.

Nemůžete dopnout své oblíbené džíny, které jste bez problému nosila řadu let? A má vaše postava v upnutých šatech oblejší tvary, než byste si představovala? Je na čase znovu zapracovat na tom, abyste se ve svém těle cítila spokojeněji. Zahájit v takovém případě intenzivní dietu by ale vašemu organismu neprospělo.

K ideální postavě nepovede, jestliže nárazově omezíte příjem kalorií nebo zcela vynecháte určité druhy potravin. Jde o dlouhodobější proces. Redukce hmotnosti vyžaduje úplnou změnu životního stylu a přechod ke zdravějšímu způsobu života.

Nehladovět a zdravě se hýbat

Místo krátkodobých diet slibujících rychlé výsledky je vhodnější zaměřit se na stávající jídelníček a přizpůsobit ho vlastnímu tělu a energetickému výdeji. Myslete přitom na to, že vaše strava by měla obsahovat dostatek bílkovin, vlákniny a sacharidů, které jsou jako zdroj energie nenahraditelné. A protože nejkrásnější tělo je to zdravé, starejte se také o to, aby se v něm nenacházely škodliviny. Pravidelně tedy provádějte očistu organismu.

Samozřejmostí by měl být také pohyb. Není přitom nutné chodit každé dva dny do posilovny, službu svému tělu uděláte i půlhodinovou procházkou nebo méně náročnými aktivitami, jako je plavání nebo jóga. Důležité však je hýbat se pravidelně a vytvořit si ze sportovní činnosti rutinu, na níž si váš organismus snadněji zvykne.

Reduxil duo

Pomoci může i doplněk stravy

Reduxil duo je potravinový doplněk, který obsahuje kombinaci ranních tobolek a večerních tablet se šesti přírodními rostlinnými látkami. Zatímco ve dne Reduxil duo aktivně podporuje detoxikaci, v noci přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Mezi látkami obsaženými v ranní tobolce se nachází mimo jiné extrakt ze zrn zelené kávy, výtažek z kopřivy dvoudomé, který přispívá k normální činnosti ledvin, nebo kofein. V noční tabletce se nachází extrakt ze slupek hroznů, jenž přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, a  železo, které hraje podstatnou roli v normálním energetickém metabolismu.

Více na www.reduxil.cz.

Soutěžní otázka:

Kterou z těchto látek obsahuje noční tobolka doplňku stravy Reduxil duo?

a) extrakt z kopřivy dvoudomé

b) výtažek ze slupek hroznů

c) bambusová vláknina

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 7. září do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Vyhrává 5., 15., 35., 55. a 75. správná odpověď. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Toužíte po štíhlejší postavě? Soutěžte o hubnoucí přípravek Reduxil duo