Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Trailer k filmu Jak vycvičit draka 2. Dračí dobrodružství pokračuje

Redakce

Redakce

14. 7. 2013

Před třemi lety si získal animák Jak vycvičit draka nejedno divácké srdce. Dokáže to i jeho pokračování, které bude mít premiéru v příštím roce, nebo už první díl nic nepřekoná?

Dojímavý příběh o nevyspělém vikingském chlapci Škyťákovi a netradičním přátelství s drakem Bezzubkou se stal v roce 2010 opravdovým hitem. Studio DreamWorks dokázalo zabrnkat na citlivou strunu a nad jeho dílem roztávali i kritici. Nemluvě o tom, že tahle pohádka zdaleka nezaujala jen děti, ale také jejich rodiče, kteří se sami údajně přistihli při toužebném přání vycvičit si vlastního draka bez ohledu na svůj věk.

Všechny rodiče a ostatní diváky proto jistě potěší, že už příští rok se do kin chystá očekávaný druhý díl. Trailer slibuje pokračování příběhu Škyťáka a Bezzubky po pěti letech, kdy draci i Vikingové žijí ve vzájemném souladu a jejich nejoblíbenějším kontaktovým sportem je něco na způsob dračího póla.

FOTO: Jak vycvičit draka (2)

Kdo by dokázal odolat tomuhle pohledu?. Zdroj: DreamWorks

Při jednom ze zápasů se podaří dvěma přátelům náhodou objevit ledovou jeskyni, v níž přežívají tisíce divokých draků a také tajemný Dračí jezdec. Co je na něm tajemného a jestli se divocí draci nechají vycvičit jako kdysi Bezzubka, na to si budeme muset počkat přinejmenším do června 2014, kdy má snímek v USA premiéru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Trailer k filmu Jak vycvičit draka 2. Dračí dobrodružství pokračuje