Menu
WomanOnly
Péče o nehty

Trendy na laky na nehty na podzim 2013: vyzkoušejte hnědý i zlatý odstín

Redakce

Redakce

4. 9. 2013

Pokud máte podzim spojený pouze s deštivým počasím a ponurými barvami, pak vás nové trendy v oblasti manikúry přesvědčí o opaku! Letos jsou totiž v kurzu výrazné barvy, zbrusu nové metalické odstíny i netradiční ozdoby. 

Vsaďte na klasiku

Červený lak zdobí naše nehty v průběhu celého roku a na podzim tomu nebude jinak. Letní korálový odstín nahraďte některou z tmavších variant červené. Vybírat můžete zejména z odstínů černá třešeň nebo tmavá malina. Trefou do černého je pak tzv. „oxblood“, tmavý červenohnědý odstín, který působí sofistikovaně a dodá šmrnc každému podzimnímu outfitu.

Hnědá je nová černá

To je heslo letošního podzimu a rozhodně se nejedná o klišé. Hnědé odstíny si můžete užívat v široké barevné škále od neutrální béžové odpovídající mléčné čokoládě po laky temně hnědé symbolizující čokoládu hořkou. Hnědý lak unosíte do zaměstnání i večer do společnosti, zejména pokud nehty obohatíte o některý zdobný prvek.

Bez kovu to nepůjde

Zlatá, stříbrná a bronzová, to jsou barvy kovu, které jsou sice stále v kurzu, ale ničím novým již nepřekvapí. Proto se zaměřte na zbrusu nové metalické odstíny, se kterými nemůžete šlápnout vedle! Tuto sezónu je to především kovově modrá, chromově zelená a levandulově stříbrná. Vybírat můžete také z vícebarevných odstínů, tzv. holografických laků, které vám na nehtech vykouzlí vkusný barevný přechod.

Nebojte se barev ani zdobných prvků

Metalické odstíny však nejsou jediným výrazným prvkem tohoto podzimu. Kromě pestrých barev, jako je krémově žlutá, zelená nebo ohnivá oranžová, můžete nechat své nehty vyniknout pomocí různých 3D ozdob nebo třpytek. Pokud však dáváte přednost elegantnější formě zdobení, sáhněte po zmatňujícím laku, který dodá každému fádnímu odstínu nový rozměr. Nanáší se stejně jako krycí bezbarvé laky přímo na nabarvené nehty a je běžně k dostání v drogeriích. Pro tuto manikúru doporučujeme výše zmiňovaný odstín oxblood, který vypadá v matné verzi přímo božsky!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Trendy na laky na nehty na podzim 2013: vyzkoušejte hnědý i zlatý odstín