Menu
WomanOnly
Péče o vlasy

Trendy účesy na léto, vyberte si vlastní styl

Redakce

Redakce

22. 6. 2014

Každý rok se objevují zcela nové a zásadní trendy jak v oblečení, tak v líčení i účesech, které prostě musíte následovat, abyste byla in. Pravdou však je, že málokdy jde o zcela převratné novinky. Většinou se prostě po více či méně letech vrací klasiky, které již svoji slávu někdy zažily, a nyní nastává jejich renesance. A nejinak je tomu i v případě účesů pro letošní léto.

Krátké účesy hrají prim

Neustále roste obliba krátkých vlasů, a to již posledních pár let. Je to prosté: krátký účes není složitý na údržbu, vypadá efektně, je pohodlný a oživuje tvář. Ani trendy pro letošní léto v oblasti účesů to nemění a velí ženám vyrazit ke kadeřníkovi a nechat si udělat jednoduchý a vzdušný účes. Volte krátké sexy a oživující střihy, nebojte se ani patky či ofiny.

Vyzkoušejte copy

I přes nově nastolené trendy však více než polovina žen trvá na dlouhých vlasech. Trendem na léto 2014 v oblasti dlouhých vlasů jsou copy a jde trochu o retro styl. Vyzkoušejte například zajímavý francouzský cop, který se hodí i na večer do společnosti.

Ještě výraznější je také takzvaný cop mlékařky, který je charakteristický tím, že je obtočen kolem vrchu hlavy. Neobejde se bez něj například bývalá ukrajinská ministerská předsedkyně Julija Tymošenková, byť ona sama zřejmě nebyla hlavní inspirací pro návrat tohoto typu copu na výsluní.

Zdroj: youtube.com

Zdroj: youtube.com

Barevné trendy se mísí

S barvami je to letos trochu komplikovanější, protože trendy nejsou jednoznačné. Zatímco někteří preferují ve stylu krátkých a jednoduchých účesů přirozené barvy, jiní navrhují extravagantní přelivy v pastelových odstínech starorůžové, liliové či fialkové barvy.

A samozřejmě tu máme již řadu měsíců oblíbené ombré. Pokud po něm toužíte, investujte raději více peněz do návštěvy kvalitního kadeřnictví, ať nedopadnete jako některé ženy, jež jsou k vidění v českých ulicích.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Trendy účesy na léto, vyberte si vlastní styl