Menu
WomanOnly
Hubnutí

Trpíte nadváhou? Naše tabulka váhy a výšky vám to pomůže zjistit

Jaká je ideální váha? Na internetu je celá řada metod, jak to zjistit. My vám nabízíme sice radu jednu, ale za to ověřenou.

Zdravá váha je bod, do kterého naše tělo funguje správně. Po jeho překročení přichází vysoký tlak, únava, hormonální nestálost a vyskytuje se i riziko onemocnění cukrovkou.

Ideální váha je navíc spjata s našimi egy a společenskou prestiží. Nedávný průzkum dokázal, že průměrná současná žena váží o pět kilo více než žena v roce 1994.

Myšlenka ideální váhy je obecně dost zkreslená: spousta lidí vychází z přesvědčení, že média ohledně zpráv o obezitě přehání a zbytečně šíří paniku.

Pravdou je, že existují dvě velké skupiny lidí: jedna má prakticky nedosažitelné cíle ohledně váhy a druhá je zase se svojí váhou spokojená, přestože její vinou trpí zdravotními neduhy.

Níže přiložená tabulka byla vytvořena na základě několika odborných rad uznávaných vědců a byla publikována v on-line magazínu Healthy Life Land. V tabulce jsou uvedeny váhové hodnoty s ohledem na výšku ženy a příliš se neslučují s ideály o kráse prezentovány médii. Je vaše váha vyšší než velikost L? Trpíte nadváhou!

tabulka-vahy-a-vysky-nadvaha-obezita

Autor: WomanOnly.cz

Uvědomte si, že jste krásná a žádaná: to je první krok, jak začít s dostáním se na vaši váhu. Nedovolte, aby vám vaše fyzická schránka bránila ve štěstí. Po dosažení cíle vám zdraví a pohyblivost bude odměnou.

Ohodnoťte tento článek:
1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Trpíte nadváhou? Naše tabulka váhy a výšky vám to pomůže zjistit