Menu
WomanOnly
Láska

Ulovte si svého Adonisse aneb jak okouzlit muže

Právě ležíte na lehátku a najednou na koupaliště přichází muž jako z vašich snů. Vyrýsovaná postava, opálená kůže, dokonalé vlasy a božský úsměv. Ležérně si rozloží ručník opodál a vás poléhá horko. Jak toho Adonisse máte okouzlit a přilákat k sobě? A jak potom jeho pozornost udržet? Neztrácejte hlavu, my vám poradíme!

Oční kontakt

Důležité je na sebe nějakým způsobem upozornit. Není ale příliš dobrý nápad začít ječet a smát se na celé koupaliště nebo pláž. Držte se přísloví tichá voda, břehy mele a jen se na svůj idol dívejte. Dříve nebo později se vaše pohledy setkají, ať už proto, že se sám rozhlíží jako lovec, nebo ho upozorní kamarádi, že se na něj kouká nějaká kráska.

Důležité však je neuhnout pohledem jako první. Nasaďte okouzlující a trochu přidrzlý  úsměv a kochejte se jeho krásou. Uvidíte, že ho vaše nebojácnost zaujme a později z vás nebude moct odtrhnout oči!

Jako na přehlídkovém mole

Váš idol si vás už dozajista všiml a tak je čas na další krok. Zvedněte se ze svého lehátka a jděte se zchladit do vody, nebo si zajděte pro nějaký osvěžující drink. Samozřejmě, že vaše cesta povede úplnou náhodou okolo pana Božského!

Tvařte se, jako byste o něm vůbec nevěděla, ale zároveň myslete na to abyste byla narovnaná a okouzlující. Až budete u jeho osušky, usmějte se na něj a volně pokračujte v chůzi. Nesnažte se příliš vrtět zadečkem, nýbrž jděte ležérně a přirozeně. Můžete si ale prohrábnout vaše vlasy, které budou působit jako paví pera!

Nebojte se být svá

Pokud jste jeho typ, pravděpodobně již začal spřádat plány, jak s vámi navázat kontakt a dříve nebo později vás osloví. Buďte na to připravená a až k tomu dojde, snažte se být milá, usměvavá a hlavně vstřícná. Když vás pozve na drink, nenamítejte, že jste právě jeden dopila, protože by jste mu akorát pošlapala sebevědomí! Zkrátka buďte spontánní a něco s tím krasavcem podnikněte!

Dokonalé načasování odchodu

I když se vám s ním skvěle povídá a přijde vám, že byste se na jeho dokonalý úsměv mohla koukat donekonečna, musíte se rozloučit. Pokud s ním totiž budete až do noci sedět u bazénu a nedejbože svolíte i k poslednímu kroku, pravděpodobně o něm už nikdy neuslyšíte.

Naopak plusové body nasbíráte tím, že se v nejlepším s úsměvem rozloučíte, s omluvou, že máte sraz s kamarádkou. Nezapomeňte mu na kus papírku, nebo přímo na kůži napsat své telefonní číslo se jménem! Pak mu dejte pusu na tvář a s úsměvem odejděte, jako letní bohyně! Uvidíte, že se vám nejpozději zítra ráno ozve!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Ulovte si svého Adonisse aneb jak okouzlit muže